Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

CD Projekt Red zapowiada sequel Cyberpunk 2077, nową trylogię Wiedźmina i nową licencję: Hadar

Co najmniej trzy filmy zostały opublikowane przez CD Projekt Red, aby zilustrować ich wspaniały plan strategiczny na nadchodzące lata. Po tak wielu komunikowaniu się, a także o dobrym samopoczuciu swoich zespołów, aby wymazać wizerunek studia, gdy kryzys stał się standardem i poważnym problemem, polska firma ogłosiła wiele gier w przygotowaniu. Po wyciągnięciu wniosków ze względnej porażki Film Cyberpunk 2077CD Projekt Red, który sprzedał zaledwie 20 milionów egzemplarzy za 65-milionową franczyzę Geralta, chce dokonać przeglądu metod produkcji i zasobów technicznych.

Orion, Syriusz, Polaris, Canis Majoris…

Jak już obiecaliśmy, to już w tym roku Wiedźmin 3 Dotrze do konsol nowej generacji, podczas gdy najnowsza licencja będzie miała prawo do dodania nazwanego rozszerzenia Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Gra. Dopiero później nadejdzie nowa oficjalna część, nowa część została nazwana Orion.

Pierwsza gra na licencji wiedźmińskiej o nazwie Wiedźmin: Syriusz Już w produkcji w studiu The Molasses Flood, należącym do CD Projekt. Oceniana jako inna gra od reszty serii i przeznaczona dla starszych „odbiorców”, będzie pierwszym ukończonym tytułem spośród długiej listy ujawnionych projektów.

Przeczytaj także | Następnego dnia Wiedźmin odblokuje nową epopeję w CD Projekt

Nowa historia naprawdę zacznie się od Wiedźmin: PolarisPierwsza część trylogii i jedyna obecnie w produkcji. Dwie ostatnie części będą rozwijane równolegle, aby skrócić czas produkcji, a CD Projekt ma (nieco nieproporcjonalną) ambicję, by rozłożyć tę trylogię na zaledwie sześć lat, dopasowując środki produkcji w sadze części drugiej. Studio ogłosiło, że nawiązało długoterminową współpracę z Epic Games, aby w przyszłości pracować tylko na tym silniku dla wszystkich swoich gier, aby zmniejszyć koszty i czas produkcji.

Wiedźmin: Canis Majorisdodatkowy odcinek w otwarty świat Zasadniczo combo zostanie opracowane przez zewnętrznego dostawcę usług, ale nadal korzysta z Unreal Engine 5. Ten outsourcing produkcji jest bezpośrednią odpowiedzią na chęć firmy, aby jej tytuły poboczne były opracowywane przez inne studia w celu zwiększenia liczby gier z serii bez przeciążania zatłoczonych wewnętrznych studiów z głównymi nagłówkami. Pozwoli także na poszerzenie wachlarza oferowanych tytułów, wnikając zwłaszcza w format mobilny.

READ  LIVE - TF1 / LCI INFO: Armia francuska zaprzeczyła przechwyceniu przez Rosję karabinów Cezara na Ukrainie

Nowa licencja w imieniu Hadar

Projekt o kryptonimie to jest Wydany w 2021 roku wciąż jest w stanie koncepcyjnym, ale będzie to nowa licencja opracowana wewnętrznie, podobnie jak inne główne tytuły studia. CD Projekt ogłasza chęć nabycia trzech silnych licencji, które będą zajmowały cały ich wysiłek w stałej rotacji.

Wreszcie polska firma chce również położyć nacisk na tryb wieloosobowy, który powinien pojawić się w większości nowych wydanych gier, takich jak Wiedźmin: Syriusz. Do realizacji tych wszystkich projektów powstanie nowe studio w Bostonie, które dołączy do istniejącego centrum w Vancouver, tworząc CD Projekt w Ameryce Północnej.

Ale CD Projekt nie zamierza sam porzucać swoich ambicji związanych z grami wideo, ponieważ polskie studio twierdzi, że chce kontynuować współpracę z Netflix, aby rozszerzyć licencje w postaci serialu animowanego lub serialu telewizyjnego, tak jak miało to miejsce w ostatnich miesiącach.. Raport strategiczny wymienia również książki i komiksy jako środki Nowe powiadomienie o produktach studyjnych.

Wreszcie Marcin Iwiński, współzałożyciel studia i obecny co-CEO, ogłosił, że odchodzi z dotychczasowego stanowiska, zasypując to wszystko przesłaniem dla społeczności i obserwatorów.

Po rezygnacji ze stanowiska CEO, osoba, która wyszła na pierwszy plan podczas kontrowersji Cyberpunk 2077, nie będzie pełniła w studiu kierowniczej roli, ale funkcję prezesa, gdzie będzie nadzorował polską administrację. Firma zatrudniająca 1200 pracowników.