Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

CD Projekt Red ujawnia kilka liczb finansowych dotyczących Cyberpunk 2077 i jest czysty

CD Projekt Red ujawnia kilka liczb finansowych dotyczących Cyberpunk 2077 i jest czysty

Największe wydanie w zeszłym roku, Cyberpunk 2077 Jednak cierpiał z powodu pewnych problemów, które go zepsuły Hype… ale ostatecznie nie aż tak dużo!

Jak wyjaśnił Ars Technica, Na około Odkupiono 30 000 kopii gry Bezpośrednio ze studia, ze stratą netto w wysokości 2,23 miliona dolarów. Uwzględniając recenzje na innych platformach, przeszłe i przyszłe, jest to ok 51,2 miliona dolarów Wypłacone z rachunków polskiej spółki. Jednak liczba ta uwzględnia spodziewaną sprzedaż, która nie została dokonana za pośrednictwem PlayStation Store Sony postanowiło się wycofać Cyberpunk 2077 Z jego sklepu A ona nadal nie planuje jej oddać – dodamy dużo do konsternacji graczy.

Jednak ta strata wydaje się bardzo słaba w porównaniu z 563 miliony dolarów Stworzony przez CD Projekt Red w 2020 roku, szczególnie dzięki nowej grze. Futurystyczna gra RPG została sprzedana za prawie 100 tys 13,7 miliona kopiiI to naprawdę jest gigantyczne, zwłaszcza że większość tych kopii została wyprzedana w ciągu pierwszego tygodnia.

Tutaj Kilka liczb Na pewno Cyberpunk 2077 Oraz sprzedaż, która niewątpliwie udowodni, że wielu krytyków internetowych się myli:

  • Cyberpunk 2077 Trzy razy więcej użytkowników Gog W przeciągu ostatniego roku.
  • Wydatki na studio wzrosły jednak w 2020 roku zyski Nawet więcej.
  • 73% sprzedaży zostało dokonane w Cyfrowy.
  • Podziału dokonuje się zgodnie ze statutem w następujący sposób: 56% na PC I StadiaI 28% na PlayStation 4 I 17% w porównaniu z Xbox One. Liczby na następne pokolenie nie są jeszcze znane.
  • 38% sprzedaży zostało zrealizowane w Stanach Zjednoczonych, w porównaniu z 34% w Europie.

Jeśli te liczby już są SolidnyJednak CD Projekt Red napotyka skargi prawne, a także naruszenia, które kosztowały kod źródłowy wielu gier. Jednak polskie studio wyraźnie zmierza w kierunku przyszłość : Oprócz poprawek już opublikowanych i zaplanowanych, tryb dla wielu graczy jest nadal aktualny, chociaż został poprawiony po przejęciu Digital Scapes.

READ  LGR Packaging integruje wielkoformatowe zgrzewanie na zimno

Niedawno w plikach gry zidentyfikowano nowe dane misji, co to potwierdza Darmowe treści I DLC w tym Pojawi się za rok, zwiększając tym samym całkowity wolumen obrotu. Jasne, w Night City wciąż czeka na nas dużo treści (nie licząc poprawek), a 2021 wciąż na nas czeka. Wiele godzin rozgrywki Na pewno Cyberpunk 2077 !