Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Candice Pascal i chirurgia plastyczna: odkrywają źródło swojej fizycznej przemiany

Piękna brunetka towarzyszyła w paradzie Jeremy’emu Creedville, Andre Manoukian, Philippe Candeloro, Christophe Domenissy, Olivier Dion, Florent Moth, Vincent Moscato i Hugo Philippe tańcz z gwiazdamiZnana jest ze swoich talentów jako choreografka i tancerka, ale także ze swojej urody. Jordan De Luxe gość dla Telewizja rozrywkowaCandice Pascal skrupulatnie udokumentowała swoje ciało i twarz, za co wielokrotnie była krytykowana.

Ostatnio na portalach społecznościowych mówiono, że przeszła transformację i że będzie miała operację plastyczną. Obydwa! Candice Pascal całkowicie zaprzecza tym plotkom. „Tak bardzo boję się nieodwracalnej strony”, przyznaje. Aby wyjaśnić, dlaczego jej zdaniem niektórzy uważają, że się zmieniła:Ludzie krzyczeli: „Całkowicie zmieniłeś kształt swojej twarzy!” , „Twoje usta!” (…) Odkąd biorę dużo policzków, kiedy schudłam te pięć kilogramów, zmienił się kształt mojej twarzy.„Wyjaśnia też, że teraz maluje usta makijażem, który może sprawiać wrażenie, że jej usta są pełniejsze. Na koniec kontynuuje:”Stałam się blondynką, więc moja twarz się zmieniła. Wcześniej byłam brunetką i to wzmacniało rysy.

Jakby na dowód swojej dobrej woli, właśnie przyznała się, że dokonała pewnych zmian w zębach. „Włożyłem urządzenie językowe do środka. Do opisania miałem pierścionki od góry i od dołu„, Powiedziałem Telewizja rozrywkowa.

Skłonna do tajemnic Candice Pascal przyznała, że ​​łatwo przybiera na wadze i musi być czujna na to, co je. Ona mówi:Jeśli chodzi o moją pracę, muszę być ostrożny. Żyję przyzwoitym życiem. Mamy okazję spotykać się z ludźmi i chodzić na imprezy, są bufety i posiłki, więc nie mogę jeść marchewek i ogórków. W rezultacie zawsze mówię sobie, żeby „być ostrożnym”, ponieważ obraz jest bezlitosny.„W szczególności miała złe doświadczenia w niektórych sezonach tańcz z gwiazdami Kiedy zobaczyła siebie 4-5 kilogramów więcej. Niektórzy ludzie wokół niej krytykowali ją. Trudny…

READ  Władca Pierścieni: data premiery i pierwsza grafika dla przyszłej serii Amazon