Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cały świat pokochał polskiego kota Jacka

Cały świat pokochał polskiego kota Jacka

No cóż, kogo interesują nowinki? Wszyscy oprócz Laili! Cóż, tak, nie możemy już otrzymywać wiadomości, to bardzo smutne, trzęsienia ziemi, wojna, inflacja, trudności finansowe, kupiec Pierre Balmady stracił 80% swoich dochodów. Ale w Medellin są zmartwieni i mówią: „Skąd bierze się problem we Francji?”, A francuski wykonawca jest zmuszony powiedzieć im: „Nie, nie, ale poczekaj, w piątek jest ceremonia Cezara”. „Cezarze, znowu to samo” – jak mówią w narkotykowym świecie.

Nie mamy dość wiadomości, dlatego dziś po południu opowiem Wam o sobie. Tak, nieciekawy temat, ale jestem w nim dobrze zaznajomiony. Mam pół wieku i mam czas na studiowanie potwora. Na przykład jestem zdenerwowany, więc planuję wszystko z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem: właśnie zrobiłem rezerwację w restauracji na Walentynki, no cóż, mamy jeszcze 14 lutego. I jestem w pociągu, żeby przygotować wakacje, jestem częścią reszty tego miejsca, ale nic o tym nie wiem, Daniel Morin ma suggéré do Syrii, to dlatego, że nie wiem, co zrób „Nie lubi”. Jego druga sugestia brzmiała: „Bądźcie dumni ze swoich gejów w Kabulu”.

Tak czy inaczej ryzykuję wzięcie samolotu, obwinianie siebie, bo jestem zielony, słuchając Nagui, jest w porządku, jego tam nie ma, więc powoli odnajduję swoją wolną wolę, ah, przyjechałem tu samochodem z silnikiem Diesla w 1997 roku, jechałem wokół Ratusza w Paryżu 3 razy krzyczałem „Dupa Hidalgo” i nasikałem na drzewo, 6 lat temu oddawałem mocz w łazience, nie mogłem już tego znieść, może powinienem był umyć schody. Kupowałem papierosy tylko dla przyjemności wyrzucania niedopałków na chodnik i stałem się debilem, przed którym uniemożliwiały mi drobne, przyjazne dla środowiska gesty codziennego życia. Gdyby nie kryzys klimatyczny, Hugo Clement mógłby właśnie to robić, a filmy z Dubaju, na których widzimy go trzymającego drzewa i mówiącego: „To, dupki, jest tak organiczne, że kiedy zasadzę swoje małe nasionko, 9 miesiące później rodzi się kalafior.

READ  Enzo (Salam) reaguje na odejście Cyrila Ferrauda i jego przybycie. Każdy chce zająć jego miejsce

Planuję wakacje, ale dokąd mam się udać? Arabia Saudyjska wygląda przepięknie, ale alkoholu nie ma, a przystawką na plaży są 3 lemoniady, a Diam gra w frisbee w abai. I to nie jest letnia piosenka, jak Nanana Abaya, to pierwszy krok w stronę burki, nie, to był Ramaiah.

Poza tym Meksyk to dobre miejsce, ale możesz natknąć się na gang lub, co gorsza, na Christine Bravo. St. Barth, nic nie jest tak wielkie, że jedyną rzeczą do odwiedzenia jest grób Johnny’ego, przewodnik St. Barth Rutard ma długą stronę i po prostu mówi: „Następnym razem, czytelniku, pomyśl o czymś innym niż przybij sobie tyłek i wybierz prawdziwy cel .”

Inaczej na Malediwach trzeba się spieszyć, bo poziom oceanu się podnosi, a połowa hotelu jest już pod wodą, co oznacza, że ​​nawet Campanile technicznie rzecz biorąc ma spa. Albo mógłbym pojechać do Polski, wiem, co mówisz: „Tak, Polska jest mniej marzycielska niż randka z Bruno Retilio, kiedy chcesz mieć bardzo niegrzeczną dziewczynę”, z wyjątkiem tego, że nie. Ponieważ natknąłem się na artykuł na stronie BFM pt. „Przesadzony polski kot staje się 5-gwiazdkową atrakcją turystyczną w Google Maps”, więc żeby było jasne, ten kot jest owłosiony, bo jest luty, a nad nim jeszcze nie pracowała jej letnie ciało. Ale za 3 miesiące stanie się najbardziej napalonym z bliźniaków.

Tak się składa, że ​​w Szczecinie, SZC.ZECIN, najmniejszym mieście w Polsce, zdobyliśmy 700 punktów w Scrabble. Nie wiem jak to wymówić, więc nazwę tę grupę Vesol 2. W Vesol 2 mieszka kot Jacek, który prowadzi egzystencję swojego kota, czyli śpi i liże się, życie samotnej gwiazdy porno cierpiącej na narkolepsję. Geograficznie mieszka w centrum miasta, więc nie sposób nie spotkać Jacka, jak Roslyn Paciello, gdy rano, wybierając stylizację, mówi sobie: „A dlaczego nie ubierzesz fluorescencyjnej zieleni”. Tylko w Vesoul 2 nie ma nic do zobaczenia, ponieważ w 99% miejsc, z wyjątkiem Puy du Fou i centrum wystawowego Artois Expo w czasie ekscytującej wystawy Arras, reszta planety jest bardzo rozczarowująca.

READ  Polska zaprzecza, jakoby śmigłowiec wojskowy naruszył białoruską przestrzeń powietrzną

Ale ludzie kiedyś oceniali wszystko. Dostawca z Uber Eats, który jest spocony, bo jeździ na rowerze 9 godzin dziennie, dajemy mu jedną gwiazdkę. Program Alexis Le Rossignol, dałem mu 4. Zasłużył na 5, ale to ma go zmotywować do wyjścia poza swoje możliwości. Niekoniecznie tak nam się wydaje, gdy patrzymy na Słowika. A w miejscach odpoczynku na autostradzie, przy wyjściu z toalety, znajdują się dwa przyciski, smutny uśmiech i uśmiechnięty uśmiech, i naciskamy zgodnie z oceną, którą wystawiliśmy, każdy przycisk ma 1400 różnych śladów kału. Jeśli w tych toaletach popełniono morderstwo, mamy DNA z połowy, w którym detektyw mówi: „Jeśli wierzyć analizie guzików, podejrzanym jest ktoś z odbytem”. Jest to prawdopodobnie interesujące dla wielu osób, na przykład tutaj, kto ma odbyt? Och, nie ma problemu, próbuję nawiązać kontakty społeczne.

Resztę można posłuchać i obejrzeć na wideo!