Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gwiazda serialu „Młodzi i niespokojni” Billy Miller zmarł dwa dni przed swoimi urodzinami: jego matka w końcu ujawniła przyczynę śmierci

Straszna tragedia.

Przeczytaj także:
„Bipolar” cierpi na „zaburzenia maniakalno-depresyjne”: Młoda i niespokojna gwiazda umiera nagle na dwa dni przed swoimi 44. urodzinami

W ten piątek, Billy’ego Millera Zmarł. Aktor znany z ról w Młody i niespokojny (719 odcinków) i Szpital Centralny Zmarł dwa dni przed swoimi 44. urodzinami, które miał obchodzić w niedzielę. Potwierdził to jego agent „Aktor w chwili śmierci cierpiał na chorobę maniakalno-depresyjną”.. Nie podając jednak przyczyn śmierci, pozostawił miejsce dla najbardziej szalonych plotek, które krążyły w mediach społecznościowych.

„Choroba wygrała bitwę”.

We wtorek rano masowo odezwały się anglosaskie media Zeznanie matki Billy’ego Millera – Patricia Miller – która w końcu odkrywa przyczynę śmierci syna. Popełnił samobójstwo po zaciętej walce z problemami psychicznymi. „Od lat toczy długą i odważną walkę z depresją dwubiegunową”.Mówi. „Zrobił wszystko, co mógł, aby opanować chorobę. Kochał swoją rodzinę, przyjaciół i fanów, ale ostatecznie choroba wygrała bitwę”..

READ  Jeremy Tessier twierdzi, że „uczynienie nowoczesnego i udanego starego wszechświata Paryża 1900 to prawdziwy sukces”