Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Cabestani: Florent Ballares kręci swoje kino w Polsce

Filmowiec, profesor uniwersytecki, promuje zieloną produkcję audiowizualną poprzez oszczędzanie zasobów i zwiększanie świadomości ekip filmowych na temat rozwiązań środowiskowych.

Warsztaty Film Spring Open zostały zorganizowane przez Florent Ballares i zakończyły się w Krakowie. Około dziesięciu Russellones, członków Capostaniego French Open, pojechało na spotkanie z ponad 70 międzynarodowymi fotografami filmowymi, w tym Slavomirem Itziakiem i nominowaną do Oscara Hannah Pollock. Dzieci Leningradzkiego O społeczności bezdomnych dzieci mieszkających na Dworcu Leningradzkim w Moskwie. Tym razem przyjechała zaprezentować swoje zdjęcie Nadchodzi coś jeszcze lepszego, Przeprowadzany od ponad 14 lat. Jest to wielokrotnie nagradzany duńsko-polski film dokumentalny o dzieciach żyjących na śmietniku pod Moskwą, miastem o największej liczbie indywidualnych miliarderów. Katalońscy studenci pracowali w szczególności nad dwoma projektami. Najpierw Zmieńmy świat Interaktywny film dokumentalny o małych ludziach próbujących zmienić świat, skupiający blisko 650 reżyserów z całego świata.

druga Super nomada Kataloński to film fabularny nakręcony w Meksyku, a później w Polsce z trenerami francuskimi, meksykańskimi, polskimi, słoweńskimi i ukraińskimi, którego ostatnia część zostanie nakręcona w sierpniu 2022 roku w Cabestani.

Film Spring Open z nagrodą Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej za Wybitny Program Edukacji Audiowizualnej„Florent Ballares został mianowany ambasadorem ds. produkcji środowiska osobistego.Opracowano plan zmiany nastroju w europejskiej produkcji audiowizualnej, On wspomina, I uświadamiać grupom audiowizualnym znaczenie środowiska, robiąc filmy w ekologiczny sposób. Możemy ćwiczyć nieużywanie plastiku, wyłączać nieużywany sprzęt, wybierać mało używane światła, ograniczać ruch uliczny i wybierać wiele alternatyw.”.

Z siedzibą we francuskim oddziale Film Open Spring, którego jest prezesem, chce stworzyć ten ekologiczny system produkcji, który jest zgodny z poczuciem środowiska w mieście, które jako pierwsze stworzyło świadomość mieszkańców na temat środowiska. Szczególnie dzięki Programowi 21.