Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Bracia Andrew i Tristan Tate wracają do więzienia – Wyzwolenie

Bracia Andrew i Tristan Tate wracają do więzienia – Wyzwolenie

Przemoc seksualnawydanie

Influencer i jego brat podlegają brytyjskiemu nakazowi aresztowania w związku z zarzutami o napaść na tle seksualnym popełnioną w latach 2012-2015 w Wielkiej Brytanii. Na kilka godzin zostali zatrzymani w Rumunii, gdzie mieszkają.

Wróć do skrzyni więziennej. Amerykańsko-brytyjski influencer, znany ze swojej brutalnej i mizoginicznej postawy, Andrew Tate i jego brat Tristan Tate, zostali ponownie aresztowani w poniedziałek wieczorem w Rumunii, gdzie mieszkają, po oskarżeniu ich o napaść na tle seksualnym w Wielkiej Brytanii w tym okresie 2012-2015. Rumuńska policja ogłosiła we wtorek, 12 marca. Zostali złapani pod spodem „Dwa europejskie nakazy aresztowania wydane przez brytyjskie władze sądowe pod zarzutem popełnienia przestępstw na tle seksualnym i wykorzystywania osób na terytorium Wielkiej Brytanii”..

Według zespołu ds. komunikacji Andrew Tate’a są skargi „brak dostępu” Jednak w latach 2017-2019 „pojawił się ponownie” Ostatnie miesiące. Cztery kobiety mieszkające w Wielkiej Brytanii formalnie zgłosiły swoje oskarżenia w piśmie z czerwca 2023 r. i zażądały odszkodowania. 37-letni były mistrz świata w kickboxingu, którego śledzą miliony internautów, i jego brat Tristan (35 l.) stali się… „kategorycznie odrzucony” Te nowe oskarżenia, mówiąc „Byłem przerażony i bardzo zdenerwowany”. Sąd Apelacyjny w Bukareszcie wydał je we wtorek w Rumunii. Według ich rzecznika obaj pozostają pod nadzorem sądowym w oczekiwaniu na nową decyzję sądu, która ma nastąpić w środę.

Bukareszt oświadczył także, że popiera ekstradycję Andrew Tate'a do Wielkiej Brytanii, ale dopiero po zakończeniu postępowania sądowego wszczętego w Rumunii w innej sprawie. W orzeczeniu, do którego konsultowała się AFP, Sąd Apelacyjny w Bukareszcie „Nakazuje wykonanie nakazu aresztowania wydanego w dniu 19 stycznia 2024 r.” Przez sędziego z Westminster, decyzja została odroczona do „Sprawa jest rozstrzygnięta”. Romana, co może zająć lata.

Pierwszy pobyt braci w areszcie miał miejsce w grudniu 2022 r. i trwał trzy miesiące. Przyłapany przed kamerami pod zarzutem handlu ludźmi, gwałtu i utworzenia grupy przestępczej Andrew Tate, podobnie jak jego brat, został oskarżony o te zarzuty w czerwcu 2023 r. przez prokuratora odpowiedzialnego za zwalczanie przestępczości zorganizowanej (DIICOT) w Rumunii. Od tego czasu przebywają w areszcie domowym. Ogłoszenie pierwszego aresztowania mężczyzny zwanego „Królem toksycznej męskości” nastąpiło dwa dni po tym, jak on (Andrew „Little Rooster” Tate) został wrzucony do gorącej skrzynki przez aktywistkę ekologiczną Gretę Thunberg na X (dawniej Twitter).

READ  Trump, który nie jest w stanie zapłacić ogromnej kary, nigdy nie był bliżej utraty swojego imperium

Wszystko zaczęło się w kwietniu 2022 r. od telefonu z Ambasady USA w Bukareszcie w sprawie porwania przez dwóch braci 21-letniej Amerykanki i przetrzymywania jej w budynku w Bukareszcie. Judyta Z Ilfov, prowincji otaczającej stolicę, Bukareszt. W drodze na miejsce znalazła ją policja. A także inna 20-letnia kobieta. Obie młode kobiety zostały zatrzymane wbrew ich woli i zmuszone do prostytucji. „Byli ofiarami wykorzystywania seksualnego przez członków grupy, którzy zmuszali ich do udziału w produkcjach pornograficznych”. Śledczy poinformowali rumuńskie media pod koniec 2022 roku. Podejrzewa się ich o utworzenie takiej sieci w Rumunii, Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii.

aktualizować : 16:21 z Bukaresztem dla Taslim Tate; 17:30 wraz z ogłoszeniem kontroli sądowej.