Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Biden oskarża Trumpa o manipulowanie Partią Republikańską w celu uniemożliwienia nowej pomocy dla Kijowa…

Biden oskarża Trumpa o manipulowanie Partią Republikańską w celu uniemożliwienia nowej pomocy dla Kijowa…

Według burmistrza miasta redukcja ta nastąpi po eksplozji.

Joe Biden bezpośrednio zaatakował we wtorek Donalda Trumpa, oskarżając go o „wykorzystywanie” Partii Republikańskiej do blokowania wszelkich reform imigracyjnych i jakiejkolwiek nowej pomocy dla Ukrainy.

Prezydent USA zażądał około 60 miliardów dolarów dla Ukrainy i 14 miliardów dolarów dla Izraela. Nie dostanie go, chyba że Senat, a potem Izba Reprezentantów, z której składa się Kongres, nie zagłosują w tym kierunku.

Bliski Donaldowi Trumpowi amerykański nadawca Tucker Carlson zadał we wtorek mocny cios, ogłaszając, że wkrótce przeprowadzi wywiad z Władimirem Putinem. „Jesteśmy tutaj, aby przeprowadzić wywiad z prezydentem Rosji Władimirem Putinem” – powiedziała konserwatywna gwiazda z Moskwy w wideoklipie opublikowanym przez X.

Tucker Carlson to kontrowersyjny, ale bardzo znany dziennikarz w Stanach Zjednoczonych, który niedawno został zwolniony z Fox News i cieszy się dużą popularnością wśród konserwatystów. Od tego czasu był gospodarzem programu, reemitowanego w X. On Top Tuckera Carlsona dziś wieczorem W latach 2016-2023 pięćdziesięciolatek stał się jednym z najbardziej wpływowych głosów w konserwatywnej Ameryce, oskarżanym o szerzenie teorii spiskowych i rasizmu.

Ogłoszenie wywiadu wywołało oburzenie w Stanach Zjednoczonych, gdyż wielu dziennikarzy dyskutowało o losach swojego amerykańskiego kolegi dziennik „Wall Street Ivan Gershkovitch i ich rosyjsko-amerykański kolega z Radia Wolna Europa/Radio Liberty (RFE/RL), Alsou Kurmasheva, zostali aresztowani w 2023 roku w Rosji i od tego czasu przebywają w areszcie.

Dzień dobry wszystkim. W środę 7 lutego redakcja magazynu 20 minut Po raz kolejny w pakiecie, aby dostarczyć Państwu wszelkich informacji na temat konfliktu na Ukrainie. Poparcie dla Kijowa w dalszym ciągu rozpala Stany Zjednoczone. W środku kampanii przed wyborami prezydenckimi Biały Dom widzi rękę Donalda Trumpa, który uniemożliwia Kongresowi USA zatwierdzenie nowego pakietu finansowego dla Ukrainy.