bezpośrednio. Francja – Szwajcaria: nietrafiony rzut karny dla Mbappe eliminuje the Blues! podsumowanie meczu

Francja – Szwajcaria. To mecz selekcyjny, z którym Francja zmusiła nas na żywo przeciwko Szwajcarii, w poniedziałek, 28 czerwca, w 1/8 finału Euro 2021 (3-3). A także ciężki mecz… The Blues w końcu zostali wyeliminowani w rzutach karnych! To Kylian Mbappe stracił łódź podczas ostatniego rzutu karnego (4-5).

Dużo uczuć i rozczarowań na koniec. Francuska drużyna piłkarska została wyeliminowana zEuro 2021W poniedziałek 28 czerwca w 1/8 finału ze Szwajcarią. Najpierw zapamiętamy kompletnie koszmarną pierwszą połowę The Blues, z mętną obroną w nowej formacji, którą wyobraża sobie Didier Deschamps (3-5-2). Te poważne wady pozwoliły Szwajcarii wykorzystać 15. minutę i objąć prowadzenie w pierwszej połowie (0-1) po oszałamiającej nieobecności Clementa Lengleta w polu karnym. Kiedy wracamy z szatni, minęło pół godziny szaleństwa dla mistrzów świata, aby przywrócić nas do życia dzięki niezwykłemu uratowaniu Hugo Llorisa z rzutu karnego, który poprowadził Benjamina Pavarda, a następnie ortezy Karima Benzemy (57 i 59.), a potem niesamowite uderzenie Paula Pogby w iluminator (75).

W tym momencie meczu, przy 3-1, uważamy, że The Blues są nietykalni, ale Helvetians strzelą gola w ostatnich minutach regulaminowego czasu (81 i 89). Sekwencja, w której zobaczymy powrót trójkolorowych do swojej najgorszej porażki obronnej. Pomimo kilku okazji, w tym strzału w poprzeczkę Kingsleya Comana, Francuzi nigdy nie odzyskają przewagi (3-3 na koniec regulaminowego czasu gry). Po dogrywce to celne strzały będą decydować między Francją a Szwajcarią. Pogba, Giroud, Thuram, a następnie Kimpembe wykonają swój obowiązek bez dreszczy przed szwajcarskim bramkarzem Janem Sommerem. I wreszcie, Kylian Mbappe odniósł dziś bardzo mały sukces po ogromnej okazji zmarnowanej w dogrywce i strzał został odbity przez Girouda, który kręcił się w kierunku bramki, który nie trafi w ostatnią i ostatnią francuską próbę … i pozwolił Szwajcarowi się poślizgnąć przez kwatery.

Francja wynik France

Francja

3:3 Seferovic, 15′ bramkarz – SzwajcariaBenzema Karim 57′ – FrancjaBenzema Karim 59′ – FrancjaPogba, Paul 75′ – FrancjaSeferovic, bramkarz 81′ – SzwajcariaJavranovic Mario 90′ – SzwajcariaKary: 4 – 5

Punkty szwajcarskie

szwajcarski

00:45 – Deschamps: „Mbappe? Nikt nie może go winić”

Deschamps zakończył odnosząc się do przypadku Mbappe, właściciela trudnego meczu i nieudanego rzutu karnego, który Sommer odrzucił. – Mbappe jest bardzo smutny, ale nikt nie może go winić, to potwierdza trener Bluesa. Może się zdarzyć, ale ta porażka wyraźnie go dotyka.

00:35 – Deschamps: „3-5-2? Biorę odpowiedzialność za tę porażkę”

Podobno trener reprezentacji Francji został zapytany o system 3-5-2, który zaburza równowagę początkowego składu. „To także przeciwnik, który wpędza nas w kłopoty. Biorę na siebie odpowiedzialność. Czy w innym systemie poszlibyśmy lepiej? Może. Jestem tak samo smutny jak grupa.”

00:30 – Deschamps: „Może dzisiaj nie zasłużyliśmy na więcej”

Didier Deschamps wspominał złe dni na mikrofonie TF1. „Możesz sobie wyobrazić smutek, jaki może odczuwać ten szalony scenariusz”, powiedział. „Zrobiliśmy to, czego nie udało nam się zrobić 3-1, ale wygraliśmy z podekscytowaniem. Mieliśmy szanse. Zawsze jesteśmy twardzi w drużynie, jesteśmy nie. Jesteśmy do tego przyzwyczajeni. Ale musimy. Aby to zaakceptować. Wiemy, co razem wiedzieliśmy i prawdopodobnie nie zasłużyliśmy dziś na więcej.

00:24 – Xhaka został wybrany najlepszym zawodnikiem meczu

Dlatego Granit Xhaka jest decydującym graczem w podawaniu z bramką 3-3 po uderzeniu piłki u stóp Pogby, który został wybrany przez UEFA najlepszym graczem meczu.

00:20 – 3-5-2 kończy się niepowodzeniem

Jeśli możemy znaleźć kilka wyjaśnień tego niepowodzenia, 3-5-2 jest jednym. System gry Didiera Deschampsa nie działał przez większą część pierwszej połowy, dopóki „DD” nie zmienił sytuacji na kilka minut przed przerwą. Wreszcie trener bluesa powraca do klasycznej gry 4-4-2. Ale było zdecydowanie za późno. Nawet jeśli Francja wróciła do gry, zdecydowanie straciła dużo czasu i energii… a zwłaszcza straciła pierwszego gola.

00:10 – Skomplikowany mecz dla Mbappe

W meczu, w którym wiele osób zawiodło, Kylian Mbappe nie był decydujący. Napastnik The Blues miał okazję strzelić gola. Ale oprócz kluczowego podania w pierwszym golu Benzemy, Mbappe spudłował wszystkie jego strzały na bramkę: 6 strzałów bez bramki. Widać, że nie tylko on odpowiada za nieudany mecz Bluesa, ale zawodnik PSG nie wiedział, jak pomóc swoim ludziom.

00:08 — Loris: „Nie udało nam się zamknąć sklepu”

Hugo Lloris również przeszedł przez mikrofon TF1. „To boli, tym bardziej w rzutach karnych. Żałuję przewagi 3:1, nie udało nam się zamknąć sklepu. Nie można winić braku hojności. t mówić o nieudanym meczu, ale wszyscy oczekiwali więcej, my First. Będziemy musieli się dostosować.

21.06.2011 – 23:55 – Varane: „Tęskniliśmy za nim całą noc”

Varane zatrzymuje się przy mikrofonie TF1, aby powrócić do tego usunięcia. „To duże rozczarowanie. Zareagowaliśmy. Przegraliśmy pierwszą połowę, w której straciliśmy wszystko. Kiedy wygraliśmy 3-1, zostawiliśmy dużo miejsca, źle zarządzając mocnymi i słabymi czasami. Trudno jest mieć jasność w analizie, ale chybiliśmy wszystko. Dziś wieczorem strzały na bramkę, to loteria. To trudne.

21.06.2011 – 23:52 – Szwajcaria zmierzy się z Hiszpanią w ćwierćfinale

Tak więc Hiszpania zagra w ćwierćfinale ze Szwajcarią w następny piątek o 18:00 w Baku przez resztę Euro 2020.

21.06.2018 – 23:45 – ⌛ Koniec meczu (3-3, tab. 4-5)! Szwajcaria niszczy Francję

Pod koniec tego spotkania Szwajcaria oddała mniej rzutów (4 na 7 dla Francji) i miała mniejszą kontrolę nad piłką niż ich przeciwnik (45%-55%). Jednak to Szwajcarzy wygrali w rzutach karnych (3-3, tab. 4-5). Szwajcarzy awansują do ćwierćfinału.

21.06.21 – 23:44 – Nieudana bramka dla Francji!

Tęskniła za tym! Kylian Mbappe nie zamienił rzutu karnego dla Francji! Smutki są wyeliminowane….

21.06.2018 – 23:43 – Francja: 4 – Szwajcaria: 4

Nowy wynik w tej serii rzutów karnych: 4 do 4. Mecz dobiega końca!

21.06.2018 – 23:43 – Rzut karny strzelony przez Presnel Kimpembe (Francja)

Presnel Kimpembe zdobył rzut karny! To punkt dla Francji w tej serii rzutów karnych.

21.06.2018 – 23:42 – Francja: 3 – Szwajcaria: 4

Napięcie jest u szczytu po zmianie w Szwajcarii. Raport z wyścigu w tym momencie: 3 do 4.

21.06.2018 – 23:42 – Rzut karny strzelony przez Robina Vargasa (Szwajcaria)

Szwajcaria zdobywa punkt na samym końcu meczu. Ruben Vargas pociesza kolegów z drużyny przed powrotem do środkowego koła.

21.06.2018 – 23:41 – Francja: 3 – Szwajcaria: 3

Ta skonwertowana próba z Francji daje wynik 3-3 w serii rzutów karnych.

28.06.21 – 23:41 – Udana bramka dla Francji!

Marcus Thuram nie opuszcza piłki i umieszcza piłkę w siatce. To kolejna kara dla Francji w tej serii rzutów karnych.

21.06.2011 – 23:40 – Francja: 2 – Szwajcaria: 3

Tak więc wynik to 2 – 3 między Francją a Szwajcarią po tej karze, która została przekazana przez Szwajcarię.

21.06.2018 – 23:40 – Manuel Akanji (Szwajcaria) nie podał sobie ręki

Manuel Akanji zmienia rzut karny dla Szwajcarii w tym interesującym zakończeniu meczu. Koniec tego pojedynku jest już bliski.

21.06.2018 – 23:40 – Francja: 2 – Szwajcaria: 2

Ta przekonwertowana próba z Francji daje wynik 2-2 w serii rzutów karnych.

26.06.21 – 23:39 – W porządku – Olivier Giroud (Francja)

Francja zdobywa punkt na koniec gry. Olivier Giroud pociesza kolegów z drużyny przed powrotem do centralnego kręgu.

21.06.2018 – 23:38 – Francja: 1 – Szwajcaria: 1

Tak więc wynik to 1-1 między Francją a Szwajcarią po tym, jak ta kara została przeniesiona przez Francję.

21.06.2018 – 23:38 – Paul Pogba (Francja) zdobył punkt

Rzut karny Paula Pogby został strzelony! To punkt dla Francji w tej serii rzutów karnych.

21.06.2018 – 23:37 – Francja: 0 – Szwajcaria: 1

28.06 – 23:37 – Jest w sieci dla Szwajcarii

Mario Gavranovic zmienia rzut karny dla Szwajcarii w tym interesującym zakończeniu meczu. Koniec tego pojedynku jest już bliski.

21.06.2018 – 23:36 – Start rzutów karnych.

Między Francją a Szwajcarią rozpoczęły się rzuty karne, na które nie mogła zdecydować pod koniec debat (3 – 3). Kto zakwalifikuje się po tym ekscytującym meczu? Wyrok za kilka chwil.

21.06.2018 – 23:32 – To koniec! Zrób miejsce dla kar.

to koniec !! 3-3 w tym meczu Francja-Szwajcaria, który zakończy się zatem na rzutach karnych. Ten mecz jest całkowicie szalony i trzymamy kciuki za to, że Lloris da nam dodatkowe kary.

21.06.2018 – 23:30 – Sumer rządził Ras Jiro

Na długim krzyżu Pogby głową jest Giroud, ale nie jest wystarczająco silny. Somer leci, żeby zrobić zdjęcie i podnosi balon.

26.06.21 – 23:28 – Co za walka

Większość graczy na murawie daje z siebie wszystko, nawet jeśli niektórzy przez jakiś czas wycofali swoje rezerwy. To jest bardzo skomplikowane. Ten mecz wyrządzi pewne szkody.

21.06.2011 — 23:25 — Mbappe przeciwko strzałowi Girouda!

Co za szkoda nie do zniesienia!! W przemijającym cudzie Pogby, nocy olbrzymów, Thuram został znaleziony po lewej stronie. Przecina Girouda, który strzela, ale Mbappe idzie na ścieżce uderzenia, które jednak było na bramce! To musi się skończyć, to jest nie do utrzymania.

Początkowa formacja Francji : Loris – Varane, Lenglet, Kimpembe – Pavard, Pogba, Kante, Rabiot – Griezmann – Benzema, Mbappe. Skład Szwajcarii: Sumer – Elvedi, Akanji, Rodriguez – Widmer, Freuler, Xhaka, Zuber – Shaqiri, Embolo – Seferovic.