Belgia zgarnęła punkt w Polsce w ciągu ostatniego kwadransa

Czerwone Płomienie ucierpiały w pierwszych kwalifikacjach do Mistrzostw Świata 2023. Ze względu na brak celności w pierwszej połowie, Begum objął prowadzenie w przerwie po bramce Pajora, ale odpowiedział w drugiej połowie. Janice Cayman wyrównała po szczęśliwym dośrodkowaniu, które powaliło polskiego bramkarza.

Pierwsza duża okazja to czerwone płomienie. Tessa Wollard Przelewy w prawo i na środku na poziomie gruntu Ty Z Kangani Kto bierze płasko stopę, ale jego strzał jest bardzo wyśrodkowany i Szymańska Zakłóca. Rozczarowanie nie trwało długo, bo belgijski napastnik został spalony (5.).

Gdy Belgia wróciła do gry lepiej, Polska odzyskała kontrolę nad grą i zagrożenie było bliskie belgijskiej bramce.

Czerwone Płomienie wciąż stwarzały nową okazję w wieku 29 lat. De Gazini odbija piłkę do tyłu w lewo, ale jego strzał jest ponownie zbyt dośrodkowany i polski bramkarz odpycha.

Ale Polska się kończy Bajor Usuwa piłkę i usuwa kilku belgijskich graczy, z małym pozytywnym kontrą, przed oddaniem piłki. strajk Javistovska Wraca do nóg Pajora, rozproszony i dostosowany Zapachy Jeden krok (40.).

W następnym ruchu ten sam Bazor zbliża się bardzo blisko do przerwy, ale jego strzał przechodzi nieco wyżej (41.).

Polska gra 2:0 przed przerwą, ale Bazor jest niewiarygodny, ale polski kapitan został zasygnalizowany na spalonym.

Davinia Vanmechelen Nie wchodząc do gry, próbuje szczęścia z dystansu, ale Siemenska jest dobrze ustawiona i łapie bez problemu (58.).

The Flames są bardziej pewni swojej gry, w końcu budują więcej, ale starają się stworzyć realne zagrożenie w polskim prostokącie.

Tyne de Ghazini ma dużą szansę na 77. miejscu. Eurlings Przechodząc na drugą stronę, zobaczył samą głowę de Cajini w małym prostokącie, ale jego głowa przekroczyła cel.

Czerwone Płomienie zdołały odzyskać pewność siebie i równowagę po nadarzającej się okazji. Janice Cayman Widoczny po prawej i oszukuje polskiego bramkarza. Leon Blair wydaje się chcieć podawać, ale piłka idzie w kierunku bramki i zwodzi Szymańską (79.).

READ  Białoruś „nie chce konfliktu” z Polską

Belgia chce trzech punktów i nadal wywiera presję na polską obronę, ale nie może zdobyć lepszej ręki niż rywale.

Czerwone płomienie mogą się obwiniać. Jeśli pokażą lepszą twarz w drugim okresie i rozwiną dobre siatki, mogą czuć się bardzo nieśmiali i zdezorientowani w pierwszej połowie. Belgia rozpoczyna swoją podróż na Mistrzostwa Świata 2023 w Polsce. Flames zmierzy się z Albanią w przyszły wtorek w trzypunktowym zwycięstwie.

Krowa Przeczytaj także: Czerwone Płomienie lądują na RTBF!