Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Będziesz mieć mniej trudności ze znalezieniem utraconego e-maila

W Androidzie aplikacja Gmail obsługuje bardziej dopracowany system filtrowania. W rzeczywistości opiera się na wersji internetowej, na którą kwalifikuje się od jakiegoś czasu.

Gmail na Androida: łatwiej będzie Ci znaleźć utracony e-mail

Gmail W wersji webowej od kilku lat potrafię precyzyjnie filtrować wyszukiwania e-maili. Aby to zrobić, Google udostępnił kilka opcji, które należy wypełnić przed lub po wyszukiwaniu słów kluczowych, zgodnie z potrzebami.

Na przykład można wskazać odbiorcę lub odbiorcę, datę, jeśli wiadomość zawiera załącznik, rozmiar dołączonego załącznika, konkretny termin. Krótko mówiąc, bardzo praktyczne narzędzie pozwalające zaoszczędzić czas na odnalezienie zalanej wiadomości e-mail w skrzynce odbiorczej.

Aplikacja dołącza do zabawy

Tyle że do tego czasu ten zaawansowany system ograniczał się do internetowej wersji usługi pocztowej. Aplikacja na Androida została wykluczona. Mountain View postanowił więc wypełnić tę lukę, aby z kolei skorzystać.

gmail

Źródło: Google

W założeniu proces będzie dokładnie taki sam: na przykład kilka opcji filtrowania pojawi się pod paskiem wyszukiwania po wpisaniu słowa kluczowego.

Na naszych smartfonach do końca października

Te nowe możliwości pojawią się domyślnie w aplikacji Gmail: wystarczy pobrać aktualizację, aby się nią cieszyć. Kalifornijski gigant precyzuje, że wdrożenie aktualizacji, które rozpoczęło się 20 września, potrwa do końca października 2021 roku.

Innymi słowy, każdy będzie miał dostęp do tych dokładniejszych filtrów w ciągu zaledwie miesiąca, aby zmniejszyć kłopoty ze znalezieniem brakującego e-maila w jednej z naklejek na smartfonie.

Nowy interfejs Material You jest udostępniany niektórym użytkownikom Androida 12. Oto krótka prezentacja aplikacji.
Czytaj więcej

READ  Petycja wzywająca Samsunga, by nie porzucał go w 2022 r.