Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Google Pixel 6 Pro został ręcznie uchwycony w filmie przed jego oficjalną prezentacją

YouTuber Brandon Lee udostępnił wideo z Pixel 6 Pro na Twitterze, zanim Google oficjalnie wprowadził smartfon.

Kolory Google Pixel 6 i 6 Pro

Kolory Google Pixel 6 i 6 Pro // Źródło: Google

W przyszłym miesiącu Google powinno oficjalnie przedstawić swoje nowe smartfony i Pixel 6 i Pixel 6 Pro. Ale nie będzie trzeba czekać tak długo, aby odkryć oba smartfony w pełnej krasie. Nie tylko twórca W zeszłym miesiącu udostępniono już wiele jego cech, ale we wtorek na Twitterze pojawił się klip wideo.

Brandon Lee z kanału ThisIsTechToday na YouTube udostępnił wideo, które wygląda na to, że pokazuje, co będzie Google Pixel 6 Pro. W ten sposób możemy odkryć smartfon w szarym kolorze i wzornictwie rozpoznawalnym dzięki poziomemu czarnemu paskowi z tyłu, w którym znajdują się trzy kamery. W swoim tweecie stwierdza, że ​​jeśli logo różni się od “g” Od Google powinien to być próbka testowa przedprodukcyjna, więc mogą wystąpić pewne różnice w stosunku do wersji ostatecznej.

Myślę, że może to być pierwsze użycie wycieku wideo z Google Pixel 6 Pro.

FYI: Logo wskazuje, że prawdopodobnie była to wczesna produkcyjna jednostka testowa, co oznacza, że ​​mogą istnieć pewne różnice między tym, co tutaj widzisz, a rzeczywistym urządzeniem produkcyjnym. #zespołupiksel pic.twitter.com/4QSvdktqA7

– M Brandon Lee | To jest TECH DZIŚ (@thisistechtoday) 21 września 2021

Jednak smartfon wydaje się działać, a na ekranie widać to „Witamy w Pixelu” Z pierwszymi krokami konfiguracji. Dodatkowo góra ekranu daje również wgląd w centralny otwór, w którym znajdzie się moduł portretowy do selfie.

Telefon Google Pixel 6 z wieloma zaletami

Google wydaje się mieć duże ambicje z nową linią smartfonów Pixel 6 i Pixel 6 Pro. Firma dokonała głębokiego przeglądu projektu swoich smartfonów i zrobi to Zwiększ produkcję o 50% W porównaniu z generacją 2019, Pixel 4 i Pixel 4 XL. Jeśli chodzi o specyfikacje, producent już wskazał, że Pixel 6 skorzysta z całkowicie nowego procesora opracowanego we własnym zakresie, Tensor Google. Wiemy też, że Pixel 6 zostanie wyposażony w szerokokątny i ultraszerokokątny moduł fotograficzny, a wersja Pro skorzysta z dodatkowego teleobiektywu z 4-krotnym zoomem optycznym.

READ  portale społecznościowe. W wieku 20 lat miała atak serca po wyzwaniu TikTok

Jeśli chodzi o datę premiery nowych Pixel 6 i Pixel 6 Pro, kilka wskazówek wskazuje na datę 19 października, w której oba telefony zostaną zaprezentowane w marketingu w następnych dniach. W tym dniu powinniśmy też znać cenę obu smartfonów.

Projekt, data premiery, cena, karta techniczna… Telefony Google Pixel 6 i Pixel 6 Pro zaczynają się ujawniać. Oto podsumowanie wszystkiego, co wiemy o nadchodzących smartfonach Google.
Czytaj więcej