Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Barcelona – Mercato: Paris Saint-Germain korzysta z szansy Dembele, zbliża się Morata!

Jednak uruchomienie! Klub piłkarski Barcelona: numery sezonu 2020-2021 dla Antoine’a Griezmanna

Kibice FC Barcelony zakończą 2021 rok na zębach. I nie bez powodu rozmowy z Ousmane Dembele na temat przedłużenia umowy wczoraj urwały się. Według Foot Mercato otoczenie mistrza świata z 2018 r. będzie domagać się wypłaty Złotej Piłki za międzynarodowy tricolor: łącznie 40 mln euro rocznie (w Hiszpanii trzeba podzielić mniej więcej przez dwa, aby uzyskać netto) plus premia za podpisanie umowy w tej samej wysokości.

Barcelona nie jest w stanie zapłacić tej kwoty. Nagle FM potwierdził, że Paris Saint-Germain, Chelsea, Arsenal, Bayern Monachium i Manchester United już skontaktowały się z Dembele. Zobaczymy, czy Barcelona rozstanie się z nią tej zimy… Jednocześnie Xavi mówi, że rozpoczął rozmowy z agentką Alvaro Moraty, Juanmą Lopez.

29-letni napastnik nie chce kontynuować gry w Juventusie Turyn i wróci do Hiszpanii, gdzie grał już w obu klubach. „Dyskusje są bardzo zaawansowane, w tym codziennie w Madrycie. Morata może również liczyć na natychmiastową adaptację w szatni Blaugrana, gdzie ma wielu przyjaciół, takich jak Busquets, Pedri, Fati czy Alba”.

podsumować

Okno transferowe w Barcelonie może przybrać zaskakujący obrót. Kiedy zakończyły się rozmowy z Ousmane Dembele na temat przedłużenia, Xavi zwrócił się do Alvaro Moraty, byłego napastnika Realu Madryt.

READ  Porażka All Blacks z Francuzami wywarła presję na trenera Iana Fostera