Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Auxerre i Costel w środku koszmaru w Lille, wielki występ między Montpellier i Trois… Wiele wyników Ligue 1 w pierwszej połowie!

Zaczął się jedenasty świat Najpiękniejsze koszulki Ligue 1 Uber Eats 2022/23

Nie trzeba było spóźniać się na stadion Pierre’a Moroya na imponującą premierę Paulo Fonseca na ławce w Lille. Z Auxerre Doges od samego początku grywał dzięki osiągnięciom Benjamina Andre (1.) i Jonathana Davida (2., 39.) przeciwko pechowemu Benoitowi Costelle, który właśnie przybył do Burgundii po utonięciu w Bordeaux w zeszłym sezonie.

Wraz z Bolertem RC Lens prowadzi przeciwko Stade Prestoka (1:0) dzięki osiągnięciu Floriana Sotoki (28). Sang-Aur mógł awansować jeszcze szerzej, ale Marco Bezot (33 l.) odmówił Sotoce dubletu z rzutu karnego.

W La Mosson Montpellier i Troyes zagrali show, w którym strzelił już cztery gole. Theo Saint-Lotus (3.) i Tigi Savagnier (15.) są najlepszymi strzelcami Herault, a Florian Tardo (12.) i Mama Baldi (17.) za każdym razem remisują z Troyem Bruno Earlem.

Wreszcie sieci nie znaleziono w derbach zachodnich między Angers i Nantes. Na wyprzedanym stadionie Raymond-Kopa szanse były zamiast Angers, ale nie wszystko zostało rozstrzygnięte między podopiecznymi Géralda Baticle a podopiecznymi Antoine’a Kombouarégo.

Wyniki po pierwszej połowie

  • Obiektyw 1-0 Brześć
  • Montpellier 2-2 Troja
  • Lille 3-0 Troja
  • Angers 0-0 Nantes

podsumować

Gdy ten mnożnik zostanie przełamany, począwszy od pierwszego dnia ligi francuskiej, Lille dominuje w Auxerre (3-0), Lens prowadzi Brest (1:0), podczas gdy Montpellier i Trois neutralizują się nawzajem (2-2), podczas gdy Angers reprezentowało i Nantes (0-0).

READ  Jean Boileau, po czterech tygodniach zawieszenia przez Juliana Marchanda: „Opłakiwałem go i poczucie niesprawiedliwości”