Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Apple pomyliło się z wyświetlaniem procentowej baterii iPhone’a

Apple pomyliło się z wyświetlaniem procentowej baterii iPhone’a

Wraz z iOS 16.1, Apple chce wreszcie raz na zawsze narysować linię wokół kontrowersji związanych z wyświetlaniem procentu pozostałej baterii na swoich iPhone’ach.

iPhone 14 Pro // Źródło: Apple

The iPhone 14 i inni iPhone 14 Pro został wykryty. Te produkty również reprezentują dostępiOS 16 na wielu urządzeniach. Jednak publikacja tej aktualizacji wywołała zabawne kontrowersje. W jego sercu: wyświetlaj procent pozostałej baterii. Cierń w boku, którego Apple zamierza się pozbyć Dzięki iOS 16.1.

Kontrowersyjny wybór Apple

Wszystko zaczęło się w sierpniu, kiedy się dowiedzieliśmy Jedną z nowości w iOS 16 była możliwość wyświetlania poziomu naładowania baterii pozostałe na pasku stanu. Powinieneś to wiedzieć od tego czasu iPhone X Wraz z nadejściem wycięcia użytkownicy iOS musieli udać się do Centrum sterowania, aby uzyskać dostęp do tych informacji. to jest „herezjaiOS 16 sprawiał, że ludzie się uśmiechali, ponieważ nie był innowacyjny.

Na tym historia może się skończyć. jednakże, Sposób, w jaki iOS 16 pokazał procent baterii, spotkał się z różnymi krytykami. Chcąc uprościć czytanie, Apple uznał za stosowne nie wybierać dynamicznej ikony. W ten sposób bateria w rogu ekranu zawsze pozostaje pełna, nawet jeśli bateria nie jest w 100%. Trzeba było poczekać, aż odsetek spadnie do 20%, aby ikona zmieniła kolor na czerwony i wypełniła się tylko do jednej piątej.

Apple koryguje swój błąd w iOS 16.1

To są dokładnie te szczegóły, które Apple szykuje do łatania w iOS 16.1. Jak wskazano plotki o MacuW wersji beta tej wersji systemu operacyjnego ikona baterii jest pusta, gdy bateria iPhone’a się wyczerpie.

Bardzo dobre wiadomości. W przeciwieństwie do tego, co początkowo myślał Apple, zapewnienie dynamicznego kodu sprawia, że ​​jest on łatwiejszy do odczytania. Wystarczy rzut oka, aby przyswoić informacje.

READ  10 XL niedzielnych ofert, których nie można przegapić 🔥

Lian na YouTubeSubskrybuj Frandroid

Pamiętaj, że musisz aktywować opcję niestandardową, aby móc zobaczyć procent pozostałej baterii. Należy również pamiętać, że początkowo nie wszystkie urządzenia z systemem iOS 16 korzystały z tej funkcjonalności, ale iOS 16.1 udostępnia ją nawet w zapomnianych modelach, takich jak iPhone 11, Xr czy najnowsze wersje „mini”.

iPhone 14 i 14 Pro zostaną dostarczone w piątek 16 września. Rozpieszczamy Cię pierwszą rzeczą, którą zrobisz ze swoim nowym smartfonem: uruchom aktualizację iOS.
Czytaj więcej


Do śledzenia nas zapraszamy do Pobierz naszą aplikację na Androida i iOS. Możesz przeczytać nasze artykuły i pliki oraz obejrzeć najnowsze filmy na YouTube.