Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Co nowego w tej dużej aktualizacji

Co nowego w tej dużej aktualizacji

Po przetestowaniu w programie Windows Insider Microsoft wprowadza poważną aktualizację systemu Windows 11, zatytułowaną Windows 11 2022.

Wiedzieliśmy, że Microsoft przygotowuje ważną aktualizację Jak Windows 11 22H2. Wreszcie, firma wybrała bardziej trzeźwą i łatwą do zapamiętania nazwę: Windows 11 2022. Tę nową wersję można teraz pobrać za darmo i oferuje wiele nowych funkcji Okna 11.

Co nowego w Windows 11 2022

Chcąc wprowadzić swoją nową wersję systemu Windows, Microsoft kładzie nacisk na poprawę wydajności, a przede wszystkim poprawę bezpieczeństwa, które zapewnia w szczególności inteligentna kontrola aplikacji, która pozwoliłaby lepiej weryfikować autentyczność aplikacji, które dana osoba instaluje na swoim komputerze.

Inteligentne powiadomienie o kontroli aplikacji w kilka sekund

Ale nowe funkcje, które większość użytkowników zapamięta, są związane ze zmianami interfejsu. Podobnie jak menu Start systemu Windows 11 jest bardziej konfigurowalne dzięki nowym folderom i układom w Ustawieniach.

Windows 11 Start Personalizacja (1) - Większy rozmiar

Ta aktualizacja modyfikuje kilka małych elementów interfejsu systemu Windows 11, aby kontynuować wysiłki firmy Microsoft związane z aktualizacją wraz z uruchomieniem systemu w 2021 r. Jest to nowy zestaw ustawień z Panelu sterowania, który przechodzi do aplikacji Ustawienia, nowe ikony lub nowe opcje ekranów dotykowych .

Układ rozmiaru przechwytywania

Doskonałe zarządzanie oknami w systemie Windows 11 jest jeszcze lepsze dzięki nowym opcjom układu. Na górze ekranu pojawia się teraz menu, które pozwala wybrać miejsce, które zajmie wybrane okno. Wygodne przedmioty, które są bardzo praktyczne na co dzień.

Pasek sterowania — zmieniony rozmiar

Microsoft pracował również nad spójnością swojego ekosystemu. Pasek gier zmienił interfejs, gdy jest używany z kontrolerem, aby był łatwiejszy w użyciu. Gracze będą również uprawnieni do wprowadzania zmian po stronie DirectX. Windows 11 2022 w szczególności umożliwia grom w trybie okienkowym korzystanie z funkcji Auto HDR, Zmienna częstotliwość odświeżania (VRR) I bardzo krótki czas reakcji systemu.

Windows 11 Aktualizacja 2022 efektów AI Studio — zmiana rozmiaru

Microsoft w końcu analizuje opcje sztucznej inteligencji i dostępność swojego systemu operacyjnego, aby ułatwić korzystanie z niego. Wspomnijmy o możliwości automatycznego rozmycia tła aparatu lub przekształcenia spojrzenia, aby wyglądało bardziej naturalnie.

READ  Cindy Crawford Sublime Beverly Hills Dom na sprzedaż

Kolejna aktualizacja w październiku

Jak sugerują niektóre plotki, Microsoft zaoferuje również lżejsze aktualizacje w nadchodzących miesiącach, aby zakończyć rozwój Windows 11 2022. Aktualizacja jest już zaplanowana na październik.

Windows 11 2022 Aktualizuj karty Eksploratora plików (1) — Zmień rozmiar

W szczególności dostosuje interfejs eksploratora plików, aby prezentować ulubione i lepiej zintegrować się z OneDrive, ale także doda zarządzanie kartami do eksploratora. Aplikacja Zdjęcia otrzyma również istotną aktualizację w październiku, a także kilka ulepszeń paska zadań lub schowka.

Zaktualizuj, aby pobrać i zainstalować teraz

Windows 11 2022 to teraz najnowsza wersja systemu. To teraz ten, który zostanie zainstalowany jako aktualizacja systemu Windows 10 na kompatybilnym urządzeniu. W przypadku urządzeń, na których jest już uruchomiony system Windows 11, aktualizację należy pobrać z witryny Windows Update.

Zapytaliśmy Microsoft o Nieobsługiwane urządzenia, które mogły mieć zainstalowany system Windows 11 Aby sprawdzić, czy mogą skorzystać z Windows 11 2022. Firma nie odpowiedziała jeszcze na nasze pytania.


Do śledzenia nas zapraszamy do Pobierz naszą aplikację na Androida i iOS. Możesz przeczytać nasze artykuły i pliki oraz obejrzeć najnowsze filmy na YouTube.