Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Apple podnosi zasłonę w AirTag, ale co to jest?

Apple podnosi zasłonę w AirTag, ale co to jest?

Jest to latarnia GPS (bez GPS), znaleziona w dowolnym miejscu na świecie, przeznaczona do przechowywania twoich rzeczy osobistych.

Kredyt: Apple

Minęły prawie dwa lata, zanim o tym usłyszeliśmy, a ponad półtora roku oczekiwano tego produktu na każdej konferencji Apple, bez światła dziennego. Tym razem jest okazja. Z okazji wiosennej konferencji Apple właśnie podniosło zasłonę na AirTag, popularnym sygnale nawigacyjnym GPS, który ma na celu zawieszenie twoich przedmiotów osobistych w celu znalezienia ich w aplikacji. „Znajdź” Z iPhone’a.

Zgodnie z oczekiwaniami, AirTag ma postać małego, lekko ściśniętego okrągłego kamyka, prezentującego kultowe logo marki. Zbliżając iPhone’a do AirTag, będziesz mieć prawo do otrzymywania haptycznych powiadomień i informacji zwrotnych wskazujących, że zbliżasz się do celu dzięki chipowi U1 (obecnemu przez chwilę tylko w iPhone 12 i Apple Watch Series 6.). Oczywiście akcesorium i dołączony do niego element można znaleźć na mapie z dowolnego urządzenia Apple z funkcją Locate. Możliwe jest również zdalne utworzenie pętli AirTag z iPhone’a dzięki wbudowanemu niewielkiemu głośnikowi. Apple wymaga, dane witryny AirTag są przechowywane bardzo starannie i nie są udostępniane.

Aby dołączyć AirTag do swoich rzeczy, takich jak portfel, klucze, a nawet torba, Apple zaplanowało hit z mnóstwem akcesoriów, w tym podpisanym zestawem Hermès. Możesz również grawerować tam litery lub emotikony za darmo. AirTag będzie dostępny od 23 kwietnia w cenie 35 euro za sztukę, a pakiet od 4 do 119 euro.

READ  Ghost of Tsushima Director's Cut ukaże się 20 sierpnia na PS5 i PS4