Antoine Comboire (Nantes) po pokonaniu Toulouse w pierwszym meczu: „Daje pewność siebie”

Antoine Comboire (trener Nantes, po wygranej w Tuluzie (2-1) w skoku L1 / L2): „Cieszę się, że udało mi się wygrać z tym zespołem z Tuluzy, który nie przegrał tutaj od 7 listopada. To świetny występ. Początek meczu był świetny. W drugiej połowie upadliśmy fizycznie i było to bardziej skomplikowane. Zapłaciliśmy za wysiłek pierwszej połowy. To świetny mecz. Tylko runda pierwsza, teraz musimy dokończyć robotę w niedzielę (Podczas drugiego meczu). Strzelenie tutaj dwóch bramek jest naprawdę dobre. Po tym, mając tak wąski wynik, postawimy nas w stan pogotowia.

– Jestem bardzo zadowolony z tego zwycięstwa, ale jestem bardzo, bardzo czujny, ponieważ wiem, że w piłce nożnej nie da się go wcześniej wygrać.

Jestem bardzo zadowolony z tego zwycięstwa, ale jestem bardzo, bardzo czujny, bo wiem, że w piłce nożnej nie da się go z góry wygrać. Musisz być poważny i pokorny, wszystko może potoczyć się bardzo szybko. Spodziewaj się tutaj reakcji Tuluzy. To nie przypadek najlepszy atak w lidze francuskiej. Są też zespołem, który broni się gorzej i mają wady z tyłu. Badaliśmy to, ale musiało przejść przez procedury […] Grałem w wielu klubach. Oczywiście cieszę się, że wróciłem (W Tuluzie), Aby ponownie obejrzeć starych graczy. Widzę, że się poprawiły i są dobre. To cudowne miasto, piękna pogoda, aw Nantes walczymy. Zawsze lubię tu wracać. „