Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

American odkrywa, że ​​od 20 lat jest sądzona za nie zwrócenie taśmy wideo

Zdziwiony przez Caron McBride. Była przedmiotem nakazu aresztowania, ponieważ nigdy nie wróciła do wypożyczalni kaset VHS w Norman w stanie Oklahoma w … 1999 roku.

Caron McBride przez lata bezskutecznie próbowała dowiedzieć się, dlaczego została zwolniona i dlaczego tak bardzo walczyła o znalezienie nowej pracy. W końcu otrzymała odpowiedzi, których się spodziewała, gdy w zeszłym miesiącu próbowała zmienić nazwisko na prawie jazdy. „Kiedy prześledzili moją legalną podróż, zobaczyli tylko te dwa słowa: „ defraudacja ”.», Explained Caron McBride, 52, to KOKH, Która jest stacją radiową z Oklahomy opowiadającą swoją historię.

Jego grupa? Nie przekazanie kasety Sabrina, nastoletnia czarownica, Seria z lat 90., po tym, jak pożyczył ją ze sklepu wideo w Norman w stanie Oklahoma w 1999 roku. W piątek śledczy z Cleveland dali jasno do zrozumienia, że ​​zarzuty przeciwko Caronowi McBride zostaną wycofane, a jego rejestr karny zostanie wyczyszczony.

Pożyczając kasety z SabrinaKluby wideo zyskują na popularności w Stanach Zjednoczonych, gdzie często są instalowane w centrach handlowych. W najlepszym roku 2004, sieć Blockbusters liczyła ponad 9 000 sklepów. Ale tysiące zamknęło swoje drzwi w ostatnich latach z powodu rozwoju platform streamingowych, takich jak Netflix, których nie można naprawić. Dziś Blockbuster ma tylko jedno gniazdko w Bend w stanie Oregon …

Ślady przeszłości

A z powodu nostalgii inspirowanej kasetami VHS niektóre sklepy wideo pozostają otwarte. Caron McBride sklep wideo pozostawił niezatarty ślad w rejestrze karnym. Przypadkowo dowiedziała się o stawianych jej zarzutach po jej listopadowym małżeństwie w Teksasie. Kiedy wysłała e-mail do dealera samochodowego w Teksasie, aby zmienić jej nazwisko, dowiedziała się, że coś jest nie tak. „Wysyłają mi e-maile z informacją, że mam problem w Oklahomie”., Caron McBride wyjaśnia KOKH.

READ  Sędzia finałowy Shimon Marciniak odpowiada na krytykę

Następnie poproszono kobietę o skontaktowanie się z osobą prawną w Cleveland. Tam dowiedziała się, że w 2000 roku był dla niej nakaz aresztowania pod zarzutem defraudacji. „Pani wyjaśniła mi przez telefon, że to kaseta VHS i musiałem poćwiczyć na niej, bo pomyślałem: „To szaleństwo, ten facet się ze mnie śmieje, prawda?”. Ale nie, nie żartowała.»

Zgodnie z dokumentami prawnymi chwalił Caron McBride Sabrina, nastoletnia czarownica 14 lutego 1999 r. Według śledczych klient byłDefraudacja umyślna, bezprawna i przestępcza»Kaseta, której wartość wynosiła 58 dolarów lub 48 euro, nie została zwrócona do sklepu po upływie dziesięciu dni przewidzianych w umowie najmu.

Karon McBride wyjaśnia KOKH, że nie pamięta wypożyczenia tej taśmy, ale sądzi, że wie, kto to zrobił. „Mieszkałem z młodym mężczyzną – to było dwadzieścia lat temu, Ona pamięta. Miał dwoje dzieci, dwie dziewczynki w wieku 8 i 10 lat i myślę, że wypożyczył im taśmę i jej nie zwrócił.»

Wsparcie ze strony interesariuszy

Przygody Carona McBride’a wzbudziły sympatię aktorów, którzy je grali Sabrina. Główna artystka Melissa Joan Hart zacytowała artykuł z lokalnej prasy na swoim koncie na Instagramie i zaprosiła innych aktorów z serialu, aby okazali swoje poparcie dla tego „niebezpiecznego przestępcy”. „Poświęćmy wszyscy tekst z serii, aby mu pomócCaroline Rea, która grała Hildę, napisała w serialu ciotkę Sabriny.

Ale Caron McBride wyjaśnił, że nigdy nie widział tej powieści, ani nawet nie słyszał o jej bohaterce, nastoletniej czarownicy. „To po prostu nie moja filiżanka herbatyWyjaśniła. Tymczasem jestem poszukiwanym przestępcą z powodu taśmy.»


ZOBACZ TAKŻE – Szop pracz złapany przez policję na kradzieży automatu (17.08.2019)

READ  Nikolaj Coster-Waldau (Game of Thrones) opowiada o swoich ulubionych programach, w tym o Ten Percent