Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

W jaki sposób Harlan Coben stał się niezbędny dla platformy?

Czwartek, 29 kwietnia 2021 r

Netflix Jutro wypuszcza swój nowy film oparty na powieściHarlan Cobain Niewinny. Amerykański autor od 20 lat jest mistrzem trzymających w napięciu książek dzięki serii adaptowanych filmów i seriali, Innocent to jego trzecia produkcja na Netflix.. Serial opowiada historię Matta, który zostaje zwolniony z więzienia po zabiciu mężczyzny podczas kłótni. Żeni się, odbudowuje swoje życie i oczekuje dziecka od żony, ale tajemniczy telefon zmieni wszystko, a przeszłość go dogoni..

Jeśli Innocent nie zrewolucjonizuje emocji związanych z serią akcji, pozostaje dobrą rozrywką z nazwąHarlan Cobain. Autor podpisał 5-letni złoty kontrakt z Netflixem na adaptację 14 swoich prac na platformie. Była już seria w języku angielskim nieznajomy po francusku ZastraszenieI bolońskie w lesie. Międzynarodowe adaptacje, wiedząc, że powieści Harlana Cobaina odnoszą szczególne sukcesy w Europie. Co więcej, jego pierwszy film był francuską adaptacją: Nie mów nikomuFilm Chmury Kane Z Francois Closet WielokrotnośćPrzyznany Cezarom w 2006 roku.

Przepis Harlana Cobena był nadal dostosowywany i działa dobrze.. Produkcja Duża publicznośćPełen rozwoju z ciekawymi postaciami. Nie jest tak skomplikowany ani intelektualny, jak na przykład serial HBO, a zatem jest idealny dla docelowej widowni Netflix. Dwie inne adaptacje mają dopiero nadejść, w tym francuska adaptacja Nicolas Deauville I Garrance Marillier. Harlan Cobain Więc stworzyłem dwa struny bezpieczeństwo I Pięć To działało dobrze.

Nie tylko Netflix wydaje się właściwy Harlan Cobain. W rzeczywistości autor podpisał również serię dla Amazon Prime Video, która skupi się na jednej z jego kultowych postaci: Mickey Politar, siostrzeniec Politar Myron Gwiazda amerykańskich powieści. Serial zostanie oceniony jako młodzieńczy, ponieważ postać Mickeya jest nastolatkiem. Z drugiej strony, w tej chwili nie podpisano żadnej umowy na adaptację serialu do Myrona Bolitara, co pozostaje nieco zaskakujące, ponieważ składa się z kilku książek i jest bardzo cenione przez fanów.. W każdym razie Harlan Coben rozumiał ten wątek, ponieważ poza tym, że kontynuuje pisanie swoich książek, produkuje również wszystkie swoje adaptacje..