Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Amazon zrobił zamieszanie, ujawnił 10 bryłek w średnich cenach

Zbliża się koniec sprzedaży na Amazon, Cdiscount i Fnac. Ta letnia edycja kończy się za niecały tydzień, więc wciąż masz czas na skorzystanie z kilku wysokiej jakości ofert. To już trzecia obniżka, ceny nie będą już spadać do końca procesu. Więc nie masz dużo czasu na robienie interesów. Oto nasz wybór najlepszych ofert na czwartek.

Dobre plany na teraz: 🔴

Komputery/Tablety/TV:
Smartfony i forfaity:

Nie jeden:

Zobacz wszystkie programy

Podczas wyprzedaży Amazon, Cdiscount i inne wyróżniają się ofertami flash. Ta sprzedaż jest ograniczona czasem i stanem magazynowym. Nigdy nie pozostają dostępne dłużej niż jeden dzień, a niektóre nawet znikają w ciągu kilku godzin. Ten czwartek nie jest wyjątkiem, wciąż można znaleźć zniżki na popularne produkty.

W tym roku sprzedaż na Amazon i nie tylko odbywa się od 30 czerwca do 27 lipca 2021 roku. Przebieg tego procesu jest taki sam jak zawsze. Oprócz rabatów ceny spadają w ciągu tygodni z następującymi dużymi odpisami. Obecnie jest to trzecie i ostatnie usuwanie na platformach. Ceny nie będą niższe niż rabaty, które zamieszczają w czwartek.

Jakie są korzyści z letniej wyprzedaży?

Cieszę się, że tego lata widzę sprzedaż na Amazon, Cdiscount, Fnac, a nawet Darty. Z biegiem lat wydarzenie straciło swój blask, a wielu sprzedawców internetowych przeszło na inne operacje, takie jak Czarny piątek czy Prime Day. Więc trochę odłożyli swoje koncerty na bok, ponieważ z każdym wydaniem spadają na jakości.

W przypadku tych wyprzedaży wraca Amazon i inne. Wszyscy postanowili ponownie zainwestować ten szczególny proces po pewnym czasie wynikającym ze zdrowego kontekstu. Z tego powodu American Merchant zdecydował się na duże wydarzenie, więc oprócz tego wydarzenia oferuje wiele zniżek na loty. Ten ostatni wreszcie powraca po kilku dość przeciętnych edycjach.

READ  Intel po raz kolejny okalecza chip M1 w kampanii skoncentrowanej na grze

Podczas tych wyprzedaży Amazon stawia na dość standardowe rabaty. Oznacza to, że potrąceniom nie towarzyszą wspomniane kredyty, nie są one częścią transakcji. Nie ma zmian dla ogółu społeczeństwa. Wyjaśnia to fakt, że we Francji operacja jest ściśle nadzorowana: aby uzyskać prawo do udziału w wydarzeniu, należy odpowiedzieć na kilka konkretnych punktów, w tym fakt, że początkowo jest to proces usuwania zapasów.

Tak więc kredyty na Amazon nie są sprzedażą w ścisłym tego słowa znaczeniu z prawnego punktu widzenia. Platforma e-commerce nie ma dużych zapasów, nie zmniejsza zapasów, nie sprzedaje ze stratą i nie spełnia kryteriów. Jeśli różnica ma być obserwowana z prawnego punktu widzenia, nie dotyczy ona osób zainteresowanych zniżkami oferowanymi na stronie.

Aby zobaczyć programy na Amazon, znajdziesz je tutaj:

Oglądaj oferty na Amazon

Jakie oferty znajdziemy na Amazon i Cdiscount?

Wybór na górze artykułu pozwala znaleźć najlepsze oferty dla tych wyprzedaży na Amazon, Cdiscount i nie tylko. Logicznie rzecz biorąc, skoncentrowaliśmy nasze wysiłki na produktach opartych na technologii, ale pamiętaj, że redukcje mają wpływ na wszystkie kategorie produktów. Tak czy inaczej, masz pewność, że będziesz działać w ciągu kilku dni od zakończenia transakcji.

Podczas tej premiery sprzedaży Amazon był silny. Sprzedawca online znany jest ze zniżek na produkty premium i nadal wie, jak na nie odpowiedzieć. To proste, umieścił rabaty na wiele referencji z oferty Apple, takich jak iPhone 12, MacBook Air czy MacBook Pro… Nadal możemy znaleźć świetny rabat towarzyszący AirPodsom, a ten sięga -30%. Możesz skorzystać z tej obniżonej stawki, o ile działasz szybko.

Jeśli chodzi o te letnie wyprzedaże, Cdiscount nie ma sobie równych. Można powiedzieć, że francuski handlowiec i Amazon dzielą pierwszy krok na platformie w tym wydaniu. Platforma zdecydowała się zastanowić nad obniżką cen przedmiotów, które już bardzo dobrze sprzedają się w swojej cenie bazowej, takich jak słuchawki Bose QC 35 II czy smartfony Xiaomi. Po raz kolejny nie skąpił ofert wysokiej jakości skierowanych do dużych marek.

READ  Nathalie Emmanuel opisuje szkody, jakie nagie sceny wyrządziły jej karierze

Sprzedaż na Amazon i u innych sprzedawców wciąż jest okazją do robienia dobrych interesów przed oficjalnym zakończeniem procesu. Niektóre oferty z popularnych referencji, takich jak Premium, są nadal dostępne, ale musimy działać szybko. Wiele akcji jest już niedostępnych i powinno to przyspieszyć w ciągu ostatnich kilku dni, lepiej działać szybko, aby złapać pozostałe monety.

Dlaczego sprzedaż w sieci?

Podczas sprzedaży Amazon i inne firmy korzystają z takiego samego okresu karencji, jak przez resztę roku. Ta polityka zwrotów daje drugą szansę zaraz po otrzymaniu zamówienia: Możesz zwrócić przedmiot za darmo, aby otrzymać 100% zwrotu pieniędzy. Okres wynosi 30 dni na Amazon w porównaniu do 14 dni na Cdiscount, Fnac, Darty, Boulanger… Nie podejmuj ryzyka podczas zakupów online.

Z drugiej strony gwarancja producenta towarzysząca produktom oferowanym na Amazon, Cdiscount itp. jest taka sama jak w klasycznych sklepach, warto wiedzieć, jeśli szukasz np. nowego smartfona. Jeśli kupisz iPhone’a 12 od jednego z tych sprzedawców e-commerce, skorzystasz z dwuletniej gwarancji i możliwości udania się do sklepu firmowego Apple w celu uzyskania pomocy. Czas skorzystać z najnowszych ofert, a kolejna nie będzie miała miejsca za kilka miesięcy.

Aby zobaczyć wszystkie programy na Amazon, znajdziesz je tutaj:

Oglądaj oferty na Amazon