Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Uwaga, beta nowego świata dosłownie spaliła GeForce 3080 i 3090

New World ma się rozpocząć po lecie. W międzyczasie Amazon wypuścił dużą wersję beta, która już stała się hitem. Istnieje jednak wiele opinii graczy, którzy widzieli, że GeForce 3080 i 3090 są uszkodzone.

Po miesiącach i miesiącach opóźnień, MMO New World pojawi się za kilka tygodni. Wydawca gry, właściciel firmy Amazon, wykorzystuje lato do uruchomienia otwartych etapów beta z wielkimi fanfarami, aby połączyć i uwieść przyszłych graczy. Ta gra MMO rozgrywa się w XVIII wieku i oferuje świetny zwrot w Age of Discovery.

Opracowany przez Amazon Games Orange County (dawniej Double Helix Games, studio stojące za Silent Hill: Homecoming), New World przedstawia graczy jako wyrzutków utkniętych na dziwnej wyspie zwanej Aeternum. Jesteś jednym z odkrywców wyrzuconych na brzeg po katastrofie statku. Strukturalnie jest to dość typowa gra MMO – oto kilka potworów, idź i zabij je – ale na szczęście New World ma kilka sztuczek w rękawie, aby odróżnić się od wielu konkurencji MMO. Krótko mówiąc, wielu graczy i graczy tego oczekuje.

Karty dosłownie płoną

Od czasu wydania ostatniej bety, która zagłuszyła połączenia powodujące długie oczekiwanie (jak wszystkie wydania MMO), na oficjalnym forum i za pośrednictwem Reddita, opinie o zniszczonych kartach graficznych Nvidia GeForce RTX 3090 A 3080 Liczba mnoga. Wersja próbna rozpoczęła się dopiero wczoraj.

9 / 10

NVIDIA GeForce RTX 3080

Wielu z nich nie było nawet w stanie wypróbować gry RPG online. W prostych menu i kolejkach można było używać GPU tak gęsto i przegrzanych, że dosłownie „smażyły ​​się”. Choć problem początkowo ograniczał się do kart graficznych producenta EVGA, właściciele modeli Gigabyte również zgłaszali to samo. Jak dotąd wydawca nie poinformował jeszcze o tym poważnym problemie. Oznacza to również, że nie działały własne zabezpieczenia producentów, karty nigdy nie powinny osiągać tak wysokich temperatur.

READ  10 ofert XXL, których nie można przegapić przy drugiej obniżce ceny

Krótko mówiąc, czekając na oficjalne i jasne wyjaśnienia, trzymaj się z dala od bety Nowego Świata. Jeśli naprawdę chcesz zagrać w grę, ogranicz liczbę klatek na sekundę do 60.

Karta graficzna, która jest niezbędnym elementem każdego komputera, musi być starannie dobrana do zastosowań, do jakich będzie przeznaczony Twój sprzęt. Dlatego dajemy Ci kompletny przewodnik po zakupach, aby Cię tam znaleźć…
Czytaj więcej