Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Alvaro Morata mówi, że „otrzymywał groźby i obelgi”

Skrytykował hiszpańskiego napastnika Alvaro Moratę za zakłopotanie w obliczu bramek po dwóch pierwszych meczach w mistrzostwach Europy ze Szwecją (0:0) i Polską (1-1) i powiedział, że był wobec niego narażony na „zagrożenia”. i jego rodzina.

„Po meczu z Polską nie mogłem spać przez dziewięć godzin. Otrzymywałem groźby i obelgi do mojej rodziny oraz wiadomości z życzeniami śmierci moich dzieci … Ale jest dobrze, może kilka lat temu byłbym w złym stanie. Ale Spędziłem kilka dni odcięty od wszystkiego” – powiedział napastnik. Roja” w programie „Partidazo” hiszpańskiej stacji radiowej Cadena Cope, w czwartek wieczorem.

W sobotni wieczór po meczu z Polską Alvaro Morata odpowiedział na krytykę hiszpańską telewizją: „Wydawanie opinii w tym kraju jest łatwe i bezpłatne”. Wyrok wywołał gniew niektórych zwolenników.

„Powiedziałem to ze złością, po tym, jak wciągnąłem Euro. Nie będę się chwalić całej Hiszpanii. (…) Daję wszystko. Nie krytykuje się za bardzo innych. Wszystko, co mówię, jest interpretowane w ten czy inny sposób. Mam dwie możliwości: albo milczę, albo przyjdę się wytłumaczyć.

„Może nie wykonałem swojej pracy tak, jak powinienem. Rozumiem, że krytykuje się mnie za to, że nie strzelam bramek, ale jeśli ludzie stawiają się w sytuacji osoby otrzymującej groźby” – dodał Morata, który milczał podczas ostatni mecz grupowy ze Słowacją (5-0).) wtorek.

„Za każdym razem, gdy wchodzę do mojego pokoju, zostawiam telefon w innym pokoju. Irytuje mnie to, że idziemy porozmawiać o tym z moją żoną, a oni rozmawiają o moich dzieciach…” – napastnik Juventusu potępił Turyn.

Morata knuł podczas jego zmiany w pierwszym meczu, a także gwizdał lekkie gwizdki przy wyjściu z Polski, ale oklaski dla niego zagłuszyły buczenie.

Środkowy napastnik nazwał wybranego psychologa: „Joaquin (Valdés) bardzo nam pomaga” – wyjaśnił Morata. Wspaniale jest mieć kogoś, kto cię słucha i rozumie, kiedy tylko tego potrzebujesz. Możliwość porozmawiania z nim jest świetna. „

READ  Renault, Total Energy, Leroy Merlin.. Jakie są argumenty francuskich firm, które pozostały w Rosji?