Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aline Le Bail-Kremer, BHL, Saakaszwili, Putin i Polska – Zasady gry

Aline Le Bail-Kremer, BHL, Saakaszwili, Putin i Polska – Zasady gry

Tbilisi, 22 listopada 2003 r. Micheil Saakaszwili, podniesiony do góry nogami, w towarzystwie swoich zwolenników wszedł do gruzińskiego parlamentu, po wielu dniach protestów ruchów ludowych przeciwko skorumpowanym i sfałszowanym wyborom.

Za kilka godzin były członek Biura Politycznego ZSRR i Szewardnadze, który był pod presją Rosji, musi wreszcie odejść od władzy. Nowe pokolenie, pełne nadziei, zwraca się ku Europie, a Zachód przejmuje kontrolę nad krajem.

To jest Rewolucja Róż, która podporządkuje sobie wszystkich tak zwanych „kolorowych” w regionie i której ludzie wspólnie będą próbowali odrzucić imperialne pragnienia Moskwy dotyczące kontroli i uległości. Pomarańcze dla Ukrainy… Tulipany dla Kirgistanu… Dżinsy dla Białorusi… i wiele innych ruchów młodzieżowych, takich jak Otbor, odegrało kluczową rolę w upadku reżimu Slobodana Miloszevicia.

Z tych lat podniecenia i otwartości Kreml karmi swoją nienawiść i planuje krwawą zemstę. W 2008 roku Moskwa wjechała czołgami do Tbilisi, anektowała Osetię i Abchazję, zamieniła Micheila Saakaszwilego, zwanego „Miszą”, w szaleńca, Zachód uprzejmie uznał go za „nieodpowiedzialnego” lub „idzie na wojnę”, rosyjscy agenci, oni. , zapisz to w recovery…

Więc jego pokolenie nieodwracalnie straci swoją wagę wyborczą, obiecuje Rosja i odzyskuje swoje chorobliwe wpływy. Wielu dyrektorów prawie odetchnęło z ulgą.

Te małe „Insolent” róże, z pewnością odważne, ale bardzo odważne i hałaśliwe, zostały wypuszczone. Wiosła zamków muszą być ciche i spokojne, a niespokojni z konieczności się mylą, nawet jeśli są uczciwi i silni. Jeśli chodzi o wolność, nie warto bronić naszych wyobrażeń o podstawowej przyzwoitości. Władimir Putin był zachwycony. I będzie kontynuował swoje projekty. Znamy smutne konsekwencje tych, którzy nie chcą słuchać i wierzyć ostrzeżeniom tych młodych ludzi o wielkim talencie i odwadze, a także odczuwalny smutek i smutek tych, którzy są marnowani na ślepym ołtarzu tego, co mówi się, że jest „sprawiedliwe”. Czyli brud tchórzostwa, pogardy i cynizmu.

READ  Najpopularniejsze sporty wybierane przez Polaków do zakładów, według bukmacherów 

Kwiecień 2023, Misza jest tylko cieniem samego siebie.

Od miesięcy jest więziony w Tbilisi, prawdopodobnie powoli zapładniany przez nienazwaną rękę, wychudzony, maltretowany, poniżany i torturowany. Niewielka grupa wierzących walczy, by ostrzec opinię publiczną przed tą bezpośrednią zbrodnią, piętnując jego niegodziwe warunki przetrzymywania, którego zdjęcia i listy ujawniają jego odwagę i duszę po wyjściu z więzienia, wroga, którego poznaliśmy o bardzo atrakcyjnym wyglądzie.

Ci bliscy politycy zwrócili się do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka z prośbą o interwencję naszego kraju (czyż oficjalny prezydent Gruzji nie jest również Francuzem?) i w imię wspólnych walk i filozofa poprosili Bernarda-Henri Lévy’ego. Niesłabnące poparcie dla przeciwników rosyjskiego imperializmu.

Misza osobiście poprosił, aby „Nagrody Nogi Kaczyńskiego Prometeusza” imienia byłego prezydenta Polski, który zginął w wypadku, w którym zginęli wszyscy polscy politycy 10 kwietnia, zostały wręczone na recepcji w Warszawie. , 2010, w Smoleńsku, w drodze na 70. rocznicę zbrodni katyńskiej.

12 kwietnia 2023 BHL oczywiście.

Ceremonia wita publiczność składającą się z brytyjskich urzędników, uhonorowano także Bena Wallace’a; Polacy, prasa europejska, przedstawiciele tej wolnej, gorącej Gruzji tryskają nadzieją.

Matka Mishy również podróżowała, a ta wychowawczyni z godnością i elegancją, o łagodnym i promiennym spojrzeniu, złoży hołd swojemu synowi na scenie. W tej chwili, jeśli jest jedna rzecz, której Putin nie może osiągnąć, bez względu na to, jak makiaweliczna, jest to zniszczenie siły i determinacji wyrytych w kamieniu przekonań tych kobiet, matek. , przyjaciele, córki tych ludzi, obiekty jego faszystowskiej obsesji.

Następnie BHL wygłasza przemówienie upamiętniające przywódcę niecierpliwie wyczekiwanej Rewolucji Róż w Tbilisi, gdzie jest transmitowane na żywo przez opozycyjne kanały, przywołując łzy jego wieloletnich towarzyszy lub, ku ich uldze, byłych ministrów, teraz w mundurach wojskowych. Niebiesko-żółty emblemat Legionu Gruzińskiego sprzymierzonego z Ukrainą.

Proszę o przeniesienie do Polski, bo wiadomo, że umrę w gruzińskim szpitalu „, napisał krótko wcześniej były prezydent Gruzji, Bernard-Henri Levy.

READ  Polska: Posłowie akceptują tekst w nadzorze mediów

Polska podpisała traktat. Ma to przekonać gruzińskie władze, by nie ulegały demonowi. Jak trafnie zasugerował BHL tego wspaniałego warszawskiego wieczoru, historia zawsze będzie liczyć się z działaniami innych, gestami, które umożliwiły zbrodnię i tymi, którzy próbowali ją powstrzymać; A BHL, jeśli Gruzja marzy o byciu krajem europejskim, stoi pod ścianą i musi wybierać; Pamiętaj, że na tym kontynencie obowiązuje jedna szalona zasada: nie, nie możesz pozwolić na masakrę swoich wrogów.