Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Alain Delon „bardziej wycofany” od śmierci Pebble… Brigitte Bardot przekazuje wiadomość

Od objęcia urzędu w latach 60. Brigitte Bardot i Alaina Delona Pozostali dobrymi przyjaciółmi. Ale w ostatnich miesiącach wydaje się, że łącze zostało zerwane. Tak zasugerowała była aktorka w nowym wywiadzie dla magazynu kosztowny I wydrukowała go 6 stycznia 2022 roku. Według niej samuraj zamierzał się odizolować, zwłaszcza od śmierci jego przyjaciela Jean-Paula Belmondo, która miała miejsce we wrześniu ubiegłego roku.

Na pytanie, czy ma jakieś wieści od Alaina Delona, ​​BB odpowiedziała „TroszkęNastępnie wyjaśnia:Zanim dzwoniliśmy do siebie dwa lub trzy razy, albo trochę więcej w ciągu roku, ale od śmierci Jean-Paula, Wygląda na to, że bardziej się zamknął. Ponieważ nie chcę mu przeszkadzać, nie dzwonię do niego87-letnia gwiazda mówi do swoich koleżanek. Gwiazdy kochają i niezwykłe historie. Brigitte Bardot dowiedziała się o śmierci Pebble od swojej sekretarki przy biurku. „mój Boże! Bardzo mnie to bolało, bo często tu mnie odwiedzał. To było niesamowite’, ona dodaje.

We wrześniu ubiegłego roku z wielkim wzruszeniem zareagowała na zniknięcie koleżanki, która tak samo interesowała się sprawą zwierzęcą: „Mam tyle samo smutku, co jego pies chibi, który był jego ostatnim i bardzo lojalnym towarzyszem. Myśląc o tym, bardzo mi się to podobało. Tęsknię za nim i nie chcę już o nim rozmawiać, cisza rozdzierającego bólu. Brigitte Bardot” Zeznała w komunikacie prasowym rozesłanym przez jej fundację. Nieoczekiwana reakcja, odkąd jej mąż Bernard Dormal ogłosił krótko wcześniej, że jego żona była „bardzo zdenerwowanymówić.

READ  Recenzja: Bez żalu Stefano Solima: Trwałość rosyjskiego złoczyńcy