Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Alain Delon „bardziej wycofany” od śmierci Pebble… Brigitte Bardot przekazuje wiadomość

Od objęcia urzędu w latach 60. Brigitte Bardot i Alaina Delona Pozostali dobrymi przyjaciółmi. Ale w ostatnich miesiącach wydaje się, że łącze zostało zerwane. Tak zasugerowała była aktorka w nowym wywiadzie dla magazynu kosztowny I wydrukowała go 6 stycznia 2022 roku. Według niej samuraj zamierzał się odizolować, zwłaszcza od śmierci jego przyjaciela Jean-Paula Belmondo, która miała miejsce we wrześniu ubiegłego roku.

Na pytanie, czy ma jakieś wieści od Alaina Delona, ​​BB odpowiedziała „TroszkęNastępnie wyjaśnia:Zanim dzwoniliśmy do siebie dwa lub trzy razy, albo trochę więcej w ciągu roku, ale od śmierci Jean-Paula, Wygląda na to, że bardziej się zamknął. Ponieważ nie chcę mu przeszkadzać, nie dzwonię do niego87-letnia gwiazda mówi do swoich koleżanek. Gwiazdy kochają i niezwykłe historie. Brigitte Bardot dowiedziała się o śmierci Pebble od swojej sekretarki przy biurku. „mój Boże! Bardzo mnie to bolało, bo często tu mnie odwiedzał. To było niesamowite’, ona dodaje.

We wrześniu ubiegłego roku z wielkim wzruszeniem zareagowała na zniknięcie koleżanki, która tak samo interesowała się sprawą zwierzęcą: „Mam tyle samo smutku, co jego pies chibi, który był jego ostatnim i bardzo lojalnym towarzyszem. Myśląc o tym, bardzo mi się to podobało. Tęsknię za nim i nie chcę już o nim rozmawiać, cisza rozdzierającego bólu. Brigitte Bardot” Zeznała w komunikacie prasowym rozesłanym przez jej fundację. Nieoczekiwana reakcja, odkąd jej mąż Bernard Dormal ogłosił krótko wcześniej, że jego żona była „bardzo zdenerwowanymówić.

READ  Czy Anglia wróci do finału mistrzostw świata? To mistrzostwa świata, o których zawsze marzyłeś