Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ta grupa aktywistów zhakowała konto Emmy Watson na Instagramie

Prawdziwa ikona brytyjskiej aktorki Popkultury Emma Watson, która jest najbardziej znana z roli Hermiony Granger w Saga Harry Potter, jasne jest, że nie ma już konta na Instagramie, z którego ten ostatni został zhakowany przez grupę aktywistów.

Grupa aktywistów i feministek

z wydaniem Harry Potter: Powrót do Hogwartu na HBO Max i Salto, Emma Watson Może mieć nadzieję, że styczeń będzie pełen ciepłych reakcji jej wielu nostalgicznych fanów. Trzeba powiedzieć, że Angielka, która grała Hermionę Granger, jest jedną z najsłynniejszych aktorek swojego pokolenia.

Jednak styczeń zaczyna się wielkimi fanfarami i Emma Watson od poniedziałku 3 stycznia Czy w centrum kontrowersji poszłaby dobrze?. Rzeczywiście, brytyjska aktorka została oskarżona o antysemityzm przez ambasadora państwa Izrael przy ONZ, po tym, jak zamieściła na swoim koncie na Instagramie zdjęcie z demonstracji na rzecz narodu palestyńskiego. Surowo krytykuj poważne oskarżenia w mediach społecznościowych.

Wydaje się jednak, że rola Hermiony Granger i Bella w adaptacji aktorskiej filmu Piękna i Bestia Disney nie opublikował samego wspomnianego zdjęcia. I nie bez powodu: Emma Watson zhakowała swoje konto na Instagramie. Jak widać w przestrzeni biograficznej 31-letniej aktorki”Konto Emmy Watson jest kontrolowane przez anonimową grupę feministyczną”.

Jednakże, Można się zastanawiać, jakie powody skłoniły anonimową grupę feministyczną do włamania się na konto Emmy Watson, która sama jest uznaną aktywistką feministyczną.Została mianowana ambasadorką ONZ ds. kobiet w 2014 roku.

Chyba że Emma Watson celowo zostawiła swoje konto na Instagramie w rękach grupy feministycznej, bo niezależne media zakładają sondę w artykule pt Przejęcie konta na Instagramie Emmy Watson nie oznacza, że ​​nie ma ona zgody na zamieszczane treści („Posiadanie konta na Instagramie nie oznacza, że ​​nie akceptuje zamieszczonych treści”)?

READ  z mięsa i krwi

Jak wyjaśniła autorka artykułu, w listopadzie ubiegłego roku w przestrzeni biograficznej aktorki podano, że w listopadzie ubiegłego roku to konto było kontrolowane przez anonimową grupę feministyczną promującą COP26. Zawiera link do powtórki z dyskusji panelowej pod przewodnictwem Emmy Watson z udziałem aktywistki Grety Thomberg. (Zauważ, że link jest nadal dostępny na koncie aktorki na Instagramie.) Dlaczego miałaby włamać się na wspólne konto Emmy Watson, aby promować działania tłumaczki Hermiony Granger?

Kolejny element, który może podkreślić fakt, że Emma Watson celowo udostępniła swoje konto na Instagramie grupie feministycznej: Wśród postów aktywistów, które grupa może opublikować, są bardziej intymne posty na temat Emmy Watson, w tym to zdjęcie młodej Angielki, które zostało opublikowane po publikacji propalestyńskiej.