Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

nieprawidłowy. Podczas inwentaryzacji w mieszkaniu natknęli się na coś co najmniej 600 000 euro

Jest to rzadki przedmiot, który tego lata odkryto w mieszkaniu w centrum Tuluzy (Haute-Garonne). według Brak depeche du midiOłtarz (zespół drewnianych paneli umieszczanych za ołtarzem w kościołach) z 1520 r., namalowany przez Niemca Bernharda Strijla, został znaleziony przez rodzinę, która przeprowadziła inwentaryzację w swoim domu. Cenny obraz zostanie wystawiony na aukcję w przyszłym miesiącu w małym kościele w mieście.

„Był pod stosem zapomnianych obrazów, powiedziała nasza koleżanka Pauline Maring, licytatorka Artpaugée w Tuluzie. Przedstawia anioła trzymającego kadzielnicę i jest wyjątkowo dobrze zachowany. To była wspaniała niespodzianka. Sam właściciel był tak poruszony, widząc to anioła, który według Sayinga powinien chronić swoją rodzinę”.

Kolejny obraz z tego samego ołtarza sprzedany za milion euro

Ten ołtarz został certyfikowany, ponieważ jeden z jego obrazów składowych został już nabyty przez Luwr w Abu Dhabi (ZEA) za ponad 1 milion euro na aukcji w 2008 roku. Dotyczyło to również Anioła w kadzielnicy Bernarda Striegla.

Ta treść została zablokowana, ponieważ nie zaakceptowałeś botów.

Kliknij ” Zgadzam się „, konspiratorzy zostaną zdeponowani i będziesz mógł zobaczyć zawartość .

Kliknij „Akceptuję wszystkie znaczniki”Upoważniasz do deponowania modułów śledzących do przechowywania Twoich danych w naszych witrynach internetowych i aplikacjach w celu personalizacji i kierowania reklam.

W każdej chwili masz możliwość wycofania swojej zgody.
Zarządzaj moimi wyborami


„Wszystko jest takie samo: drewno, substancja, wymiary i kompozycja z wizerunkiem anioła zajmującym całe płótno. Palma Malarz Bernhard Strijl” – kontynuuje licytator.Podobno ołtarz powstał na zamówienie kościoła w Memmingen w Niemczech, miejscu urodzenia malarza.

Mówi się, że inne części tego religijnego dzieła są wystawiane w muzeach w Niemczech i Wielkiej Brytanii. Pauline Maring ma nadzieję, że po zakupie firma pozostanie w Tuluzie lub we Francji. Ale żeby być tego pewnym, „państwo powinno nazywać to skarbem narodowym”.

READ  Barbary Braffy i Francji brakuje drugiego miejsca, liderów Włoch i Grupy Manskin