Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

14 aplikacji do nauki 300 języków i lepszego komunikowania się

Bądź dwujęzyczny, a nawet wielojęzyczny. Wcześniej wymagało to ogromnego wysiłku, pieniędzy i czasu. Teraz, dzięki technologii, można to zrobić w zaciszu własnego pokoju. Aby to zrobić, musisz znać najlepsze aplikacje do nauki języków i wybrać tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. 14 pokazanych tutaj obejmuje łącznie 300 języków. W Internecie roi się od ofert bezpłatnych treści, ponieważ konkurencja jest bardzo intensywna. Dzięki temu można uczyć się wszystkich języków, które chcesz, nie wydając ani grosza. Jednak jeśli chodzi o jakość, włożenie ręki do kieszeni jest trudną opcją do uniknięcia. Najlepsze aplikacje mają w większości koszty i są w większości ogólne. Wiele z nich pracuje również w modelu freemium (minimum darmowych funkcji i maksimum innych płatnych funkcji).

Przeczytaj także: 10 pomysłów na zarabianie pieniędzy w Afryce

rozmowa

rozmowa

Aplikacja Babbel jest dostępna na urządzenia z systemem iOS, Android i komputery stacjonarne. Pozwala nauczyć się 13 języków: hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, niemieckiego, portugalskiego, rosyjskiego, norweskiego, holenderskiego, polskiego, indonezyjskiego, duńskiego, szwedzkiego i tureckiego. Program nauczania Babbel opiera się na strategiach sprawdzonych empirycznie przez naukowców z Yale University, City University of New York i Michigan State University. Przyciągnęła ponad 10 milionów zapisów.

MosaLingua

Mosalingua

MosaLingua daje swoim użytkownikom wybór 8 języków: francuski, hiszpański, włoski, niemiecki, portugalski, rosyjski, chiński i angielski. Przyjęło ją ponad 11 milionów ludzi, którzy doceniają jego metodę opartą na kilku koncepcjach kognitywistyki i psychologii. Dostępna w dwóch głównych sklepach, aplikacja pomoże Ci nauczyć się najbardziej przydatnych angielskich słów i zwrotów oraz szybko rozpocząć komunikację. Polecany dla wszystkich poziomów, od absolutnie początkujących do ponadprzeciętnych i zaawansowanych uczniów.

Mondley

Na co dzień

Mondly ma 90 milionów użytkowników, którzy uczą się 41 języków, od angielskiego po tajski, w tym afrykanerskiego, arabskiego, katalońskiego, polskiego itd. Oferuje serię zabawnych, łatwych i skutecznych kursów zaprojektowanych przez ekspertów językowych. Programy zazwyczaj obejmują 2200 godzin rozłożonych na 88 tygodni. Aplikację można pobrać z App Store, Play Store i App Gallery.

READ  Globalna platforma gotowości do sprzedaży Badania rynku, najnowsze metody szybszego tworzenia nowych produktów

Płynnie

Płynnie

FluentU ożywia naukę 9 języków dzięki filmom w czasie rzeczywistym. Jest skierowany do tych, którzy chcą zostać ekspertami w zakresie języka niemieckiego, japońskiego, włoskiego, koreańskiego, rosyjskiego, portugalskiego, chińskiego, hiszpańskiego, francuskiego i angielskiego. Nauczanie wideo pomaga w interakcji z nowym językiem w taki sam sposób, w jaki porozumiewają się native speakerzy. Jest to łatwe w użyciu narzędzie, które można znaleźć w App Store i Play Store.

Busuu

busuu

Ta aplikacja oferuje naukę nowego języka online dzięki nagradzanym kursom. Użytkownicy dołączają do społeczności, w której mogą komunikować się z native speakerami. Średnio 10 minut dziennie pozwala na naukę angielskiego, hiszpańskiego, japońskiego, francuskiego, niemieckiego, holenderskiego, włoskiego, portugalskiego, rosyjskiego, chińskiego, arabskiego, tureckiego i polskiego.

Mimrise

Mimrise

Chociaż Memrise nie pozwala nikomu zostać międzynarodowym ekspertem językowym, większość kursów może przenieść użytkowników na poziom powyżej Średniozaawansowany/Zaawansowany. Jest regularnie cytowany w rankingach najlepszych aplikacji do nauki języków, daje dostęp do łącznie 23 z nich. Z Memrise wyrusz na spotkanie ze światem.

Duolingo

Duolingo

Duolingo jest doskonałym dodatkiem do zestawu narzędzi dla osób uczących się języka. Misją Duolingo jest rozwijanie najlepszej edukacji na świecie i udostępnianie jej wszystkim. Dzięki krótkim i interaktywnym lekcjom możesz zdobywać punkty, przechodzić kolejne poziomy i rozwijać swoje umiejętności w codziennych sytuacjach. Obsługiwanych jest ponad 30 języków.

Kamień z Rosetty

Kamień z Rosetty

Rosetta Stone to marka do nauki języków, która istnieje od prawie 30 lat. Okres, w którym wiele osób rozwija biegłość i pewność siebie potrzebną do posługiwania się nowymi językami. Rosetta Stone oferuje paletę 25 języków, pomaga wykorzystać wrodzoną zdolność mózgu do uczenia się języka i sprawia, że ​​czujesz się komfortowo podczas komunikowania się w prawdziwym życiu. Aplikacja skierowana jest do uczniów indywidualnych, uczniów szkół podstawowych i firm.

Beelinguapp

beelinguapp

Beelinguapp zaprasza Cię do przyłączenia się do społeczności ponad 4 milionów ludzi. Aplikacja zapewnia im bibliotekę książek dostępną dla każdego, od początkującego do najbardziej zaawansowanego wielojęzycznego. Możesz czytać takie klasyki, jak Królewna Śnieżka i Sherlock Holmes, przewodniki kulturalne po miastach na całym świecie, artykuły z gazet codziennych i książki dla dzieci z prostymi zdaniami i ilustracjami. Całość przetłumaczona i komentowana w 14 językach.

READ  Zastosowania rynku inteligentnych operacji (SPA) | Prognozy branżowe w Ameryce Północnej i Łacińskiej, Europie i regionie Azji i Pacyfiku do 2030 r

Preble

przed

Preply łączy ponad 140 000 nauczycieli, którzy uczą 50 języków w 203 krajach na całym świecie. Robi wszystko, aby zapewnić 100% satysfakcji. W rzeczywistości, jeśli nie jesteś zadowolony z fazy próbnej, zespół Preply zapewni Ci bezpłatną wymianę z innym nauczycielem lub pełny zwrot pieniędzy.

WitajRozmawiaj

Piekło

HelloTalk należy do kategorii Aplikacje wymiany językowej. Oferuje naukę języka, poznawanie nowych kultur i nawiązywanie przyjaźni na całym świecie. Native speakerzy uczą Cię swojego języka, a Ty uczysz ich swojego. Miliony ludzi używają HelloTalk, aby ćwiczyć w ponad 150 językach.

LinqQ

molwa

LinqQ oferuje wciągające wrażenia w nowym języku, którego chcesz się nauczyć spośród 24 oferowanych języków. Aby osiągnąć swoje cele, użytkownik ma prawo do różnych tematów: książki, podcasty, wiadomości, biznes, rozrywka, sport, technologia, nauka, podróże, polityka, jedzenie, kultura. LinqQ ma na celu wzmocnienie ludzi poprzez znaczące połączenia i inspirujące historie.

SłowoBit

wordbit

WordBit to jedna z najlepszych aplikacji do nauki języków. Pokazuje słowo w języku, którego się uczysz, za każdym razem, gdy odblokujesz telefon. Aplikacja oferuje 84 kombinacje (francusko-angielski, hiszpańsko-niemiecki itd.). Włączenie go pozwala wykorzystać czas spędzany na smartfonie.

Zawsze

Zawsze

Semper zamyka listę najlepszych aplikacji do nauki języków. Semper został stworzony przez ludzi, którzy kochają się uczyć, ale nienawidzą się uczyć, i jest reklamowany jako najskuteczniejszy sposób uczenia się słów, zwrotów lub faktów. Aplikacja oferuje krótkie częściowe łamigłówki o długości około 3-5 sekund każda, rozłożone w ciągu dnia. Wykorzystuje naturalne przerwy w przepływie, na przykład podczas odblokowywania telefonu lub oczekiwania na załadowanie aplikacji. Sempre oferuje ponad 50 000 pakietów w ponad 50 językach.

Przeczytaj też: 10 najpotężniejszych armii Afryki i ich technologiczny apetyt