Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Smutna wiadomość dla fanów komików, ogłasza okropne ogłoszenie

Smutna wiadomość dla fanów Gad Elmaleh. W sercu kryzysu zdrowotnego komik został zmuszony do podjęcia bolesnej decyzji. W rzeczywistości, w komunikacie prasowym opublikowanym w piątek, 7 stycznia 2022 na jego koncie na Instagramie, dowiedzieliśmy się, że niektóre z jego nowych dat koncertów właśnie zostały odwołane. W świetle obecnego kontekstu i zgodnie z ostatnimi limitami pomiarowymi ustalonymi na 2000 osób w przypadku występów na siedząco, następne pokazy „D’ailleurs” Gada Elmaleha zostały odwołane.. Tak więc Zénith de Pau nie będzie miał możliwości przyjęcia ojca Raphaela i Noego 18 stycznia. Pokazy 19, 21 i 22 stycznia również zostały odwołane. Na szczęście artysta to zapowiada Bilety na te spektakle można wymienić w punkcie sprzedaży.

Ci, którzy planują wybrać się do Palais des Congrès w Tours, powinni mieć możliwość uczestniczenia w tym wieczorze. Inne spotkania zostały po prostu przełożone. Post Gada Elmaleha, udostępniony kilka godzin temu, spotkał się z silnymi reakcjami. Wielu fanów pokazało swoje rozczarowanie. „Szkoda, że ​​tak długo czekałem na ten występ”, Książki dla surferów. Inni również podzielali swój smutek. „smutny”, „jak znana melodia”, „ciągnie” lub nawet proste „Nie”. Fani są w szoku.

Ostatnio komik urzeka w felietonach tutaj Zapewnił, że jego prezentacja była odzwierciedleniem jego codziennego życia. Omawia osobiste tematy, zwłaszcza swoje życie w Monako i brak adaptacji na skale. „Próbuję wyjaśnić ludziom, że właściwie nie ma nikogo lepszego. To właśnie się skończyło, stajemy się bogatsi, a mój syn staje się bogatszy z tych dwóch światów i z tych dwóch kultur. Ale lubię grać w to, Lubię trochę pograć w bilard, lubię pokazywać, że nie jestem w formie i że to daje więcej komedii”.

READ  Kacper Kozłowski bije rekord prędkości