Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Alaba wyjaśnia koszulkę Ramosa i odpowiada na sprawę Mbappe

Nasze rozpoczęcie Mistrzostw Świata Cup Top 10: Najlepsi strzelcy dekady

Oczywiście, po ujawnieniu swojej koszulki z numerem 4 w Realu Madryt, David Alaba był bardzo dumny, że pojawił się przed prasą na swojej pierwszej konferencji jako zawodnik Merengue. A Alaba nie przerywał pytań o spadek, który miał ponieść tak dużą liczbę.

“Powiedziałem o tym klubowi, nie było też innego numeru. Wiem, co to znaczy i noszenie go to zaszczyt, bardzo mnie motywuje. Reprezentuje siłę i przywództwo. Nie przyjechałem do Madrytu, aby porównać ja dla innych, chcę być Alabą i nadal to robić” – powiedział Alaba.

Alaba chce oddać hołd Ramos

Następnie austriacki obrońca oddał hołd Sergio Ramosowi. „Ramos jest tu od dekady i jest kapitanem, wszyscy o tym wiemy i wszyscy o tym myślą, ale powiedziano mi, że to jedyny dostępny numer i nie chciałem prosić o to innych kolegów, aby to zmienić numer.Alaba zakończył swoje przemówienie w tej sprawie.

Jednocześnie nowy rekrut w Madrycie nie mógł uniknąć pytania o odwieczną plotkę Mbappe. Z odpowiedzią, która wydawała się być narzuconym rezultatem. „Grasz z Mbappe? Jest światowej klasy graczem, ale myślę, że to pytanie powinno być skierowane do innych” – odpowiedział nowy Meiring.

podsumować

Obrońca David Alaba, który podpisał kontrakt z Realem Madryt po wygaśnięciu jego kontraktu z Bayernem Monachium, przemawiał na konferencji prasowej po jego ofercie. Okazja do ponownego rozważenia wyboru koszulki Sergio Ramosa, a także plotki o Kylianie Mbappe.

READ  Egan Bernal jest zwycięzcą Giro, jazdy na czas dla Filippo Jana