Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Al-Nasr: Ronaldo po raz pierwszy milczy… Zasłużona prasa, nie Garcia

Al-Nasr: Ronaldo po raz pierwszy milczy… Zasłużona prasa, nie Garcia

Trzy dni po swoim świetnym występie przeciwko Paris Saint-Germain (4-5) w meczu towarzyskim z wybranymi zawodnikami Ligi Saudyjskiej, napastnik Cristiano Ronaldo zadebiutował w lidze z Al-Nassr w niedzielę przeciwko Al-Ettifaq (1). -0). Jeśli jego drużyna wygra, były Mancunianin rozpocznie nieco tajemniczy start.

Cristiano Ronaldo nie strzelił gola w swoim pierwszym meczu z Al-Nassrem.

Dobre wrażenie zrobił na nas w czwartek Cristiano Ronaldo, który w prestiżowym meczu towarzyskim poprowadził atak grupy zawodników Al-Nasr i Al-Hilal przeciwko Paris Saint-Germain (4-5), a nawet podwoił kontrę.

Udany debiut Portugalczyka, który zamierzał dobrze wystartować w niedzielę, tym razem na swój pierwszy oficjalny występ z Al-Nassr, w ligowym meczu z Al-Ettifaq, skromnie dziesiątym w tabeli ligi saudyjskiej.

Ronaldo grał rolę cienia

Jeśli drużyna z Rijadu wygra (1:0) i odzyska pierwsze miejsce w lidze, Ronaldo tak naprawdę nie odegrał wiodącej roli, pozostawiając zamiast tego gwiazdę swojej koncepcji ataku Andersonowi Talisce, strzelcowi bramki i Gonzalo Petitowi Martinezowi. Mimo lekkiego wzrostu siły podczas spotkania, które rozegrał w całości, były Manchester United, ustawiony na czele ataku, nie uciekł, a nawet został zakneblowany przez byłego mieszkańca Monako czy Tuluzy, Marcela Tissierana.

Ostatecznie, z wyjątkiem motocykla, który zasługiwał na lepszy los, CR7 nie miał realnych szans na zdobycie gola. Wystarczająco, by europejska prasa była głodna. Gdyby portugalski dziennik osądził obywatela Funchal bardzo dyskretny Dla swojego pierwszego oficjalnego z Al-Nassr.. AS opowiada o swojej pierwszej stronie gorący. Zespół wyczarowuje Ronaldo Niemy. Lekkie rozczarowanie dla gracza, który nadal będzie pełnił rolę cienia, skupiając uwagę przeciwników.

Garcia spodziewa się podwyżki

Trener Al-Nasr, Rudi Garcia, potwierdził wpływ swojego gwiazdorskiego napastnika na obronę Al-Ettifaq, wyrażając zadowolenie z pierwszych kroków swojego debiutanta, który, jak logicznie widzi, będzie poprawiał swoją siłę w nadchodzących tygodniach. To plus mieć takiego świetnego zawodnika jak Cristiano Ronaldo, ponieważ on pomoże nam odwrócić uwagę naszych obrońców. Oto, co widzieliśmy na naszym celu. Nie ma wątpliwości, że Al-Nassr ma świetnego zawodnika na miarę Ronaldo, a wszystkie drużyny w lidze, a zwłaszcza menedżerowie, znają jego wartość i odzwierciedla to nasz sposób gry.stwierdził francuski technik na konferencji prasowej.

READ  Merkato | Mercato – Paris Saint-Germain: Hiszpańska prasa rzuca bombę na Kyliana Mbappe!

Cristiano zdobył 5 Ballons d’Or i jest jednym z najlepszych graczy na świecie. Dzisiaj stworzyliśmy dla niego specjalne okoliczności i poprosiliśmy graczy o urozmaicenie, grając na nim i Taliscedodał García. Nie ma wątpliwości, że Ronaldo szybko otworzy swój licznik ze swoim nowym zespołem. Tuck Thursday przeciwko Al-Ittihad w półfinale Superpucharu Arabii Saudyjskiej? W każdym razie zainteresowany nie wydaje się mieć obsesji na punkcie idei rejestracji. Pierwszy mecz, pierwsze zwycięstwo. Dobra robota Panowie. Dziękuję wszystkim fanom za ich niesamowite wsparcienapisał Portugalczyk w sieciach społecznościowych.

Co sądzisz o niedzielnym debiucie Ronaldo z Al-Nassr? Dodaj komentarz