Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktualizacja osłabia hordy zombie i unieszczęśliwia graczy MW3

Aktualizacja osłabia hordy zombie i unieszczęśliwia graczy MW3

Gracze Modern Warfare 3 narzekają na „złą” aktualizację, która znacznie zmniejszyła hordy zombie.

Premiera Modern Warfare 3 z trybem Zombie, opracowanym przez ekspertów od gier Treyarch. Odrywając się od zwykłej rozgrywki opartej na rundach, do której przyzwyczaili się fani, tryb ten był dla graczy powiewem świeżości.

W aktualizacji z 17 listopada twórcy wprowadzili pewne zmiany w trybie Zombie, poprawiając stabilność i poprawiając mapy. Wśród zmian twórcy zmniejszyli liczbę zombie pojawiających się w punktach skradania, aby poprawić stabilność gry.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Jednak gracze krytykują teraz tę „nudną” aktualizację, która znacznie zmniejszyła liczebność hordy.

Gracze MW3 wściekli po osłabieniu Hordy Zombie

W Wątek na Reddicie z 18 listopada, odtwarzacz MW3 udostępnił film porównujący sytuację przed i po aktualizacji. Trwający niecałą minutę materiał wideo ukazuje fale zombie pędzących w stronę graczy próbujących uciec przed aktualizacją.

Jednak po zmianach w punkcie filtrującym widać było jedynie kilka zombie, co mocno rozczarowało graczy.

W Kolejny post na ReddicieJeden z graczy skrytykował tryb jako „nudny” i „nudny” – wyjaśniając, że ucieczka była prawdziwym wyzwaniem.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Celem infiltracji było przeżycie wyzwania, takiego jak inwazja zombie, i sprawdzenie, czy udało ci się uciec „, Powiedział. ” Teraz wychodzisz, jakby nic się nie stało, mając tylko 10 zombie, to źle ».

Niektóre z moich solowych nominacji były intensywne. Teraz… to nie ma sensu „” – napisała kolejna. Nie sądziłem, że to coś aż tak poważnego. Słyszałem, że przecenili tę kwotę, ale nigdy wcześniej nie miałem okazji zagrać. Cholera, ci deweloperzy są do bani », dodał trzeci.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Zamiast zmniejszać liczbę zombie w grze, gracze zasugerowali inne sposoby, w jakie programiści mogą poprawić stabilność. „ Nie wiem, dlaczego po prostu nie zmniejszą liczby graczy zamiast zmniejszyć liczbę zombie, jeśli chcą naprawić stabilność „Posiadanie 24 osób jednocześnie na serwerze jest bezużyteczne” – stwierdził jeden z nich.

Będziemy musieli poczekać i zobaczyć, czy programiści cofną te zmiany i poszukają innych opcji poprawy stabilności.

W międzyczasie postępuj zgodnie z naszymi przewodnikami, aby w pełni wykorzystać możliwości Modern Warfare 3

Artykuł kontynuowany po reklamie

Najlepsza metabroń | Ustawienia kontrolera | Ustawienia dźwięku | Ustawienia komputera | Ustawienia pola widzenia | Gra międzyplatformowa i międzyplatformowa | SBM | Lista broni | Lista kart | Spojler kampanii | Zainstaluj/odinstaluj dysk