Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wydalenia z powodu braku aktywności są uważane przez graczy MW3 za „nadmierne”.

Wydalenia z powodu braku aktywności są uważane przez graczy MW3 za „nadmierne”.

Gracze Call of Duty: Modern Warfare 3 są zaskoczeni nowym systemem wykrywania bezczynności gry, który wydaje się niesprawiedliwie eliminować snajperów i obozowiczów.

Nadeszło Modern Warfare 3, a gracze wracają do najbardziej kultowych map z poprzednich lat, w tym niezwykle popularnych Rust, Terminal i Scrapyard.

Jednak gra została dostarczona z najwyraźniej systemem „wykrywania braku aktywności”. Przesadny Niezależnie od tego, czy jest to zamierzone, czy nie, wpływa to na dużą liczbę graczy.

Sfrustrowany gracz Udostępnij film z rozgrywką na subreddicie gry Wygląda na to, że został zabrany z lobby podczas aktywnego udziału w meczu.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Gracza można zobaczyć, jak korzysta ze sprzętu terenowego, odblokowuje osiągnięcia i ładuje ponownie, zanim zostanie nagle wyrzucony z gry z powodu braku aktywności.

Gracz wyraził swoje niedowierzanie: „ Dwa zabójstwa, przeładowanie, wyposażenie polowe, a nawet udana wizytówka, po czym zostają wyrzuceni za brak aktywności. Wrażliwość na bezczynność jest obecnie absurdalnie nadmierna ».

Jest to opinia podzielana przez wielu członków społeczności i nawet ci, którzy nie są zwolennikami biwakowania, generalnie popierają gracza, który został niesprawiedliwie eksmitowany.

Słuchaj, nie lubię biwakować ani polować. Jeśli jednak zostaniesz wyrzucony za robienie tego, co jest dozwolone w grze, będzie to naprawdę głupie », Komentarz gracz.

Artykuł kontynuowany po reklamie

Gracze również skorzystali z okazji, aby podzielić się podobnymi doświadczeniami, wyraźnie wskazując na większy problem z wykrywaniem bezczynności w grze.

Jeden z graczy powiedział: Ostatnim razem wyrzucono mnie z meczów Ground War za to, że stałem w miejscu przy bramkach i uniemożliwiałem przeciwnej drużynie ich zdobycie. tak głupi ».

READ  Dobry interes – Decathlon obniża cenę Rockrider E-ST 500, swojego elektrycznego roweru górskiego średniej klasy

Co ciekawe, problem nie ogranicza się do normalnej rozgrywki. Inny gracz wspomniał niedawno, że został wyrzucony za brak aktywności, gdy był snajperem w helikopterze. ” To trochę śmieszne. Nie powinienem być wyrzucany za korzystanie z funkcji gry „, ogłosił.” Zauważyłem, że podczas korzystania ze zdalnie sterowanych wież byłem wyrzucany za brak aktywności ».

Artykuł kontynuowany po reklamie

Problem wydaje się wynikać z niemożności rozróżnienia przez grę pasywnego i aktywnego stylu gry. Chociaż niektórzy gracze krytykowali biwakowanie i polowanie, nadal stanowią one uzasadnione strategie w grze.

tak jak On kończy Gracz: „To kompletna bzdura. Muszą to szybko naprawić.”