Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Automatyka domowa, odkurzacze, roboty i podłączone oświetlenie – oto najlepsze oferty

Automatyka domowa, odkurzacze, roboty i podłączone oświetlenie – oto najlepsze oferty

Kokon, jakim jest Twój dom, zasługuje na Twoją pełną uwagę. Dzięki naszemu wyborowi rzeczy połączonych z okazji Czarnego Piątku możemy uczynić życie wygodniejszym, bezpieczniejszym i przyjemniejszym na co dzień, przy niższych kosztach.

Czarny piątek to idealna okazja, aby ulepszyć wystrój swojego wnętrza za pomocą połączonych rzeczy. Pomogą Ci w utrzymaniu domu, stworzeniu prawdziwej atmosfery oświetleniowej, kontrolowaniu środowiska cyfrowego, takiego jak podłączony do Internetu, a nawet zwiększeniu bezpieczeństwa. Aby pomóc Ci znaleźć odpowiednią ofertę już teraz, zespół Bons Plans pod adresem Frandroid Określony Najlepsze oferty w tej chwili Prezentowany w kategorii Connected Home. Podłączone światła, automatyczne odkurzacze, a nawet głośniki z ekranami.

Najlepsze oferty automatyki domowej na Czarny Piątek

Domofon dzwonkowy

Z okazji tygodnia Czarnego Piątku, Zadzwoń domofonem za 47 euro zamiast 129 euro. Jest to podłączony obiekt, który jest w pełni zdolny do integracji z ekosystemem Alexa. Instalację można wykonać samodzielnie, a gdy już wszystko zostanie podłączone, wystarczy, że będziesz zarządzał wszystkim za pomocą dedykowanej aplikacji.

Dzwonek domofonowy w skrócie:

 • Integracja z ekosystemem Alexa
 • Instalacja syna jest prosta
 • Aplikacja towarzysząca

Pakiet Discovery Philips HUE W&C 2023

Ekosystem połączonych żarówek i oświetlenia Philips Hue staje się standardem. Jej produkty charakteryzują się wysoką jakością i posiadają aplikację, która pozwala bardzo precyzyjnie dostosować środowisko oświetleniowe, wykorzystując bardzo zaawansowaną automatyzację, nie zapominając o pełnej integracji ze wszystkimi asystentami głosowymi. Pakiet Philips HUE W&C Discovery 2023 zawiera również dwie białe i kolorowe żarówki, mostek Hue i podłączony przełącznik. Jest on oferowany z 60% zniżką w Boulanger podczas Czarnego Tygodnia.

Pakiet Philips HUE W&C Discovery 2023 w skrócie:

 • Kompletny zestaw zawiera 2 żarówki, mostek Hue i podłączony przełącznik
 • Kompatybilność z Siri, Alexą i Google asystent
 • Wysoce zaawansowana personalizacja środowiska oświetleniowego

Google Nest Hub drugiej generacji

Zwykle oferowana za 99 euro generacja Google Nest Hub 2 oferuje już bardzo konkurencyjną cenę. Podczas Czarnego Piątku Fnac oferuje go w cenie 59,99 euroMożliwość skorzystania z podłączonego wyświetlacza zaprojektowanego w 100% dla Asystenta Google. Dzięki temu możesz korzystać z treści multimedialnych i inteligencji Google AI i kontrolować projekt swojego wnętrza z niezwykłą precyzją. Na co dzień, od listy zakupów po harmonogram, wszystko jest dostępne głosowo i na wyciągnięcie ręki. Dodatkowo oferuje technologię Motion Sense, która zapewnia ciekawe i nieinwazyjne śledzenie snu. Wreszcie, aby niczego nie zepsuć, korzysta ze starannego projektu i wysokiej jakości produkcji.

READ  Test Google Pixel 7 Pro: wszechstronny sukces

Google Nest Hub drugiej generacji w skrócie:

 • Jego kompaktowa forma i jakość ekranu
 • Ulepszone dostarczanie dźwięku
 • Asystent Google jest potężny i praktyczny na co dzień

iRobot Roomba Combo J9+

Zdecydowanie mamy jeden z najpiękniejszych robotów sprzątających na rynku. Elegancki design, doskonałe materiały i nienaganna jakość wykonania. Posiada samoopróżniającą podstawę i napełniający zbiornik na wodę. Dostępny w kolorze białym lub czarnym, nie będzie trudno zintegrować go z domem, nie szkodząc wystrojowi wnętrza.

Robot wykorzystuje system podwójnych gumowych szczotek, który bardzo skutecznie usuwa sierść zwierząt i stałe zanieczyszczenia. Mop z napędem silnikowym zapobiega zamoczeniu dywanów i dywaników. Wreszcie, jego sztuczna inteligencja jest w stanie unikać obiektów na ziemi, a nawet odchodów zwierząt. Podczas Czarnego Tygodnia iRobot Roomba Combo J9+ za 999 euro w Darty.

iRobot Roomba Combo J9+ w skrócie:

 • Produkt równie stylowy, co trwały
 • Doskonała wydajność odkurzania i czyszczenia podłóg
 • Niezrównane wykrywanie i identyfikacja przeszkód, w tym odchodów zwierzęcych.

Eufy Security SoloCam S220

Jeśli Eufy S220 SoloCam ma nietypową konstrukcję w kształcie bloku, nie chodzi tylko o to, aby wyróżnić się na tle konkurencji. Pozwala to na umieszczenie na górze panelu słonecznego o mocy 0,9 W, co pozwala na ładowanie go światłem słonecznym od trzech do pięciu godzin, aby zapewnić jego codzienną pracę. W najgorszym przypadku zawsze można go naładować z sieci. Produkt zaprojektowany tak, aby wytrzymać złą pogodę dzięki certyfikatowi IP67. Kamera rejestruje szczegółowe obrazy w rozdzielczości 2K i pozwala na dobrą identyfikację intruzów. Dzień i noc dzięki diodom LED na podczerwień. Potrafi także rozróżniać źródła ruchu, aby uniemożliwić kotowi aktywowanie powiadomień co dwie minuty. W przypadku podejrzanego ruchu otrzymasz powiadomienie na swoim smartfonie, aby uzyskać dostęp do transmisji na żywo lub nagranych filmów. Wreszcie ma alarm o głośności 75 decybeli, który odstrasza potencjalnych złodziei.

eufy Security SoloCam S220 w skrócie:

 • Jego konstrukcja i zasilanie poprzez panele słoneczne
 • Jakość wideo
 • Inteligentne wykrywanie ruchu

Absolutne odkrycie Dysona v15

W segmencie odkurzaczy Dyson jest absolutnym punktem odniesienia na rynku. Dyson V15 Detect Absolute to bezprzewodowy odkurzacz o doskonałej wydajności. Masz prawo do 1 godziny autonomii i maksymalnej mocy ssania 240 watów. Jest to idealne urządzenie do sprzątania domu. przez kilka dni, Ten produkt referencyjny jest dostępny w cenie 519 euro na stronie internetowej Dyson. Pamiętaj, że ta cena obowiązuje tylko po wprowadzeniu kodu promocyjnego Czarny piątek Dysona – 10 W momencie zakupu.

READ  NVIDIA potwierdza nowy RTX 3060

Dyson v15 Detect Absolute w pigułce:

 • Wysokiej jakości odkurzacz bezprzewodowy;
 • Moc ssania 240 W;
 • Do 60 minut autonomii;

Inteligentny zamek Noki 3.0

Ci, którzy szukają rozwiązania do zabezpieczenia swoich domów, mogą również znaleźć to, czego szukają podczas tygodnia Czarnego Piątku. Przedmiotem sprzedaży jest zamek podłączony Nuki Smart Lock 3.0. Dzięki prostej instalacji, połączeniu z siecią Wi-Fi i korzystaniu z aplikacji będziesz mieć spokój ducha. Nasza recenzja Nuki Smart Lock 3.0 jest również dostępna do przeczytania. Obecnie jest w sprzedaży za 103 euro zamiast 169 euro.

Nuki Smart Lock 3.0 w skrócie:

 • Łatwy w montażu dołączony zamek
 • Automatycznie blokuje i odblokowuje Twoje drzwi
 • Do 100 różnych kluczy

Nanoleaf 60 linii

Nanoleaf to firma specjalizująca się w projektowaniu oświetlenia połączonego, posiadająca wiele koncepcji, począwszy od sześciokątnych płytek oświetleniowych (niektóre z efektem drewna), kwadratowych, a nawet trójkątnych. Posiada w swoim katalogu także kolekcję Lines, na którą składają się cienkie listwy świetlne, które można zestawiać według własnego uznania. Dzięki temu możliwe jest tworzenie opraw oświetleniowych bardziej dyskretnych i subtelnych niż te wykonane z paneli. Czcionki wyświetlają do 16 milionów kolorów, które możesz skonfigurować według własnego gustu. Możliwe jest także tworzenie dynamicznych scen w oparciu o muzykę, której słuchasz, grasz w grę wideo lub oglądasz serial. W tych dwóch ostatnich przypadkach lepiej jest umieścić linie za monitorem lub telewizorem. Jest obsługiwany przez Siri, Alexę i Google Assistant i jest kompatybilny z IFTTT i Samsung SmartThings. Niezależnie od tego, czy chcesz ulepszyć zawartość multimedialną, czy też wymyślić na nowo oświetlenie swoich marzeń, szkoda byłoby przegapić ten zestaw Nanoleaf Lines oferowany z mniej niż 30% rabatem na Amazon.

Nanoleaf 60 linii w skrócie:

 • Prostota instalacji
 • Personalizuj kompozycje i atmosferę oświetlenia
 • Dynamiczna jasność zależy od treści multimedialnych.

Czarny piątek 2023: aby nie przegapić żadnej oferty!

Czarny Piątek oficjalnie rozpocznie się w piątek 24 listopada 2023 roku i potrwa do niedzielnego wieczoru. Następnego dnia na jeden dzień przejmuje go Cyberponiedziałek, ale wcześniej przypada Czarny Tydzień. Rozpoczyna się 17 listopada i kończy tuż przed premierą Czarnego Piątku.

READ  Dinozaury nie były w dobrej formie, gdy meteor uderzył w Ziemię

Znajdź nasze propozycje na Czarny Piątek według tematu:

Znajdź nasze oferty na Czarny Piątek według sprzedawców:

Aby nie przegapić żadnej dobrej oferty z tego wydarzenia, oto kilka wskazówek, których powinieneś przestrzegać, aby nie przegapić żadnej z polecanych przez nas promocji:

 • Śledź nas na naszym koncie @FrandroidPromos Tylko w przypadku dobrych ofert (pamiętaj o włączeniu dzwonka, aby otrzymywać powiadomienia w czasie rzeczywistym).
 • Pobierz naszą aplikację Frandroid (dostępną na iOS i Androida), aby aktywować powiadomienia z kategorii „Dobre Oferty” i tym samym otrzymywać w czasie rzeczywistym nowe artykuły związane z Czarnym Piątkiem.
 • Zapisz się na newsletter Dobre oferty, aby mieć pewność, że otrzymasz oferty z wyprzedzeniem (nie więcej niż jeden e-mail dziennie, wypisanie się jednym kliknięciem, brak dystrybucji do osób trzecich):

Niektóre linki w tym artykule mają charakter partnerski. Wszystko wyjaśnimy tutaj.


Chcesz dołączyć do społeczności pasjonatów? Nasza niezgoda Zapraszamy, miejsce wzajemnej pomocy i pasji do technologii.