Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktualizacja nowej generacji Wiedźmina 3: ray tracing, tryb portretowy, 60 kl./s… Szczegóły |  Xbox One

Aktualizacja nowej generacji Wiedźmina 3: ray tracing, tryb portretowy, 60 kl./s… Szczegóły | Xbox One

Aktualizacja nowej generacji dla Wiedźmin 3: Dziki Gon Było to bardzo oczekiwane iz niecierpliwością czekaliśmy na szczegóły planowanych ulepszeń. CD Projekt RED umówił nas na 18:00 na pełną prezentację. Oto, o czym warto pamiętać.

Dwa tryby graficzne na konsolach

Na PC gra będzie wykorzystywać ray tracing z globalnym oświetleniem do zarządzania oświetleniem, z okluzją otoczenia w ray tracingu i nowymi efektami SSR. Nowa prasa graficzna tzw Ultra+ Pokazano również oprócz DLSS i FSR.

Na konsolach dostępne będą dwa tryby graficzne. Podobnie jak w przypadku Cyberpunka 2077, gracze mogą wybrać preferowaną liczbę klatek na sekundę w trybie wydajności na poziomie 60 klatek na sekundę lub jakość obrazu w trybie śledzenia promieni na poziomie 30 klatek na sekundę. Te ostatnie, podobnie jak na pecetach, zapewnią globalne oświetlenie i zamknięcie otoczenia w ray tracingu oraz nowe efekty SSR. FSR jest również obecny na konsolach w celu poprawy jakości obrazu.

Studio obiecuje też lepsze tekstury i różne poprawki wizualne, zwłaszcza w odniesieniu do roślin. Wspomina się również, że zintegrował niektóre z najpopularniejszych trybów gry, nawet na konsolach. Będziesz także cieszyć się prostszą kontrolą podczas używania tagów.

Tryb zdjęć i opcje aparatu

Oprócz ulepszeń graficznych, gracze będą mogli doświadczyć nowego trybu fotograficznego i opcji aparatu. Dzięki temu zbliżysz kamerę do postaci i będziesz miał możliwość jej aktywacji podczas walki, pieszo lub konno, niezależnie.

Oczekuje się również kilku ulepszeń mapy i interfejsu. Na przykład teraz będzie można dostosować głośność napisów, ponieważ w napisach wspomniano o ulepszeniach. To także stare błędy, które studio naprawiło w dwóch konkretnych misjach.

Wreszcie, podobnie jak w grze Cyberpunk 2077, możesz przenosić swoje zapisy za pośrednictwem wybranych platform i grać zarówno na komputerze, jak i na konsolach, dzięki zapisom w chmurze i wzajemnemu postępowi.

READ  Cały świat Lego Star Wars z tysiącami klocków w Levallois

Pamiętaj, ta bezpłatna aktualizacja będzie dostępna 14 grudnia na Xbox Series X | S, PS5 i PC. Studio obiecuje również kilka niespodzianek, których odkrycia nie możemy się doczekać. Zwiastun przedstawiający nowe funkcje aktualizacji można znaleźć poniżej.