Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

iPhone 15 będzie droższy niż wiemy do tej pory

Zmień wygląd, zmień składniki, zmień cenę. iPhone 15 może pobić wszelkie rekordy cenowe.

Jest jeszcze za wcześnie, aby to stwierdzić, ale Apple już się zbiera następne wydanie Z nowej gamy smartfonów: iPhone’a 15 z różnymi zmianami. Plotki już się rozprzestrzeniają i są sugestywne Bezbłędne urządzenie. Ale kto mówi o bezbłędnym urządzeniu, z konieczności mówi o cenie. A jeśli o to chodzi, być może jeszcze nic nie widzieliśmy. Według najnowszych plotek, Cena iPhone’a 15 może pobić wszelkie rekordy Znany do tej pory ze zwykłego smartfona. Ale czy cena naprawdę odstrasza ludzi? Niepewny. Zresztą, według statystyk.

Najdroższy iPhone 14 to bestseller

Ujawniając we wrześniu 2022 roku kolekcję iPhone’a 14, marka z Cupertino wywołała szereg kontrowersji, zwłaszcza w odniesieniu do cen oferowanych przez nią telefonów. Żaden z modeli z tej serii nie jest sprzedawany Mniej niż 1000 euro. W porównaniu z poprzednią grupą modele iPhone’a 14 kosztowały od 100 do 200 euro więcej.

Apple wciąż próbuje uzasadnić swoje ceny Mówimy o inflacji w toku na całym świecie, Wojna na Ukrainieniedobór pcheł, wzrost cena energii surowce itp. W przypadku recenzji logicznie tego oczekiwaliśmy Apple bankrutuje. Ale co mówią statystyki po dwóch miesiącach?

Użytkownicy nie boją się ceny!

według Wyniki sprzedaży z firmy Cupertino, iPhone 14 pro Max to najlepiej sprzedający się model, choć jednocześnie najdroższy w ofercie. I nie chodzi o to, że marka wykonuje komercyjne gesty; Czas dostawy jest długi, czasem nawet do kilku tygodni.

Zobacz też: Tani telefon: 3 smartfony poniżej 300 euro do kupienia w 2022 roku

iPhone 15 może być droższy ze względu na dużą zmianę

Jeśli ludzie nie drżą przed cenami, Apple nie ma więc powodu, by obniżać koszty swoich produktów. Podsumowując, iPhone 15 może znowu wysadzić w powietrze. Ta kolejna seria powinna stać się najbardziej postępową marką; trochę jakApple Watch Ultra.

Ale jeśli iPhone 15 ma podrożeć, to przede wszystkim z powodu wyprodukowane materiały. Cupertino już może Zastąpienie dotychczasowej stali nierdzewnej swoich urządzeń tytanem. Wtedy zostanie pokrytyleczenie oleofobowe. Materiał, o którym mowa, został już wykorzystany do stworzenia zegarka Apple Watch Ultra, dzięki czemu jest to najbardziej zaawansowany model w ofercie.

iPhone 15 może być droższy ze względu na dużą zmianę

Zaletą obróbki tytanowej i oleofobowej jest to, że tak Uważaj, aby palce nie miały wpływu na urządzenie. The Odciski palców są zredukowaneUtrzymując urządzenie nowe przez długi czas. Oznacza to, że wartość tych telefonów pozostaje stała, nawet po długim okresie użytkowania. Tytan jest już mocniejszy i lżejszy.

Niewykluczone jednak, że ceny nieco wzrosną. Jeśli kilogram stali nierdzewnej kosztuje 1,5 dolara za kilogram, Cena tytanu wynosi od 35 do 50 dolarów za kilogram. Wiąże się to więc z ryzykiemZwiększony koszt produkcji Wpływa na cenę sprzedaży.

READ  Halo Infinite: porównanie wideo 4K kampanii w latach 2020-2021! | Xbox One