Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Top 10 prawdziwych wskazówek dnia

Top 10 prawdziwych wskazówek dnia

Czarny piątek 2022 to nie dzień czy dwa, ale wyjątkowe 10 dni dobrych ofert i niezbędnych oszczędności, które pozwolą Ci cieszyć się najlepszymi zaawansowanymi technologiami w najlepszej cenie w Internecie.

Wszystko zaczęło się kilka dni temu piątek 18 listopadaz początkiem pliku Czarny tydzień. Wszyscy francuscy sprzedawcy elektroniki opublikowali już dziesiątki, a nawet setki promocji na szeroką gamę zaawansowanych technologicznie urządzeń, z rabatami sięgającymi 50%, a czasami oszczędnościami rzędu kilkuset euro na kwocie zamówienia.

The piątek 25 listopadaczyli już za trzy dni Oficjalny dzień Czarnego Piątku. Po tych siedmiu dniach prób z ubraniami dla naszych ulubionych e-sprzedawców przyszedł czas na największy dzień rabatów i dziesiątki nowych ofert opublikowanych wyłącznie z okazji Czarnego Piątku. Ostrzegamy jednak, że do tego czasu będzie już dostępnych wiele rabatów i mogą już wystąpić braki w magazynie. Nie czekaj do Czarnego Piątku, aby złożyć zamówienie!

W sobotę 27 i niedzielę 28 listopada Weekend Czarnego Piątku zawsze pozwala znaleźć doskonałe okazje. W przeciwieństwie do naszych przyjaciół zza Atlantyku, Czarny Piątek trwa cały weekend. Wykorzystaj tygodniową przerwę na rozpieszczanie się lub przygotuj kolejne prezenty świąteczne dla swoich bliskich w najlepszych cenach, bez wychodzenia z domu.

The poniedziałek 28 listopada Będzie to idealna okazja, aby skorzystać z dobrych promocji z okazji Czarnego Piątku Internet pon. Ten ostatni dzień rabatów da Ci możliwość skorzystania z ciągle rosnących rabatów na szeroką gamę zaawansowanych technologicznie produktów, dostępnych we wszystkich cenach i od największych marek w branży.

Teraz do Ciebie należy zapisanie tych dat w swoim dzienniku, a my spotkamy się w Clubic, aby odkryć najlepsze oferty tygodnia w Czarny piątek.

READ  Te dwa smartfony premium są wyprzedane w Czarny piątek