Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wyprzedaż AfterShokz Aeropex w czarny piątek: słuchawki na przewodnictwo kostne

Wyprzedaż AfterShokz Aeropex w czarny piątek: słuchawki na przewodnictwo kostne

Ciesz się najlepszymi rabatami na słuchawki do aerobiku Pony Condition Aftershox Podczas tego Czarnego Piątku 2022. Ten produkt o wysokiej jakości, dobrym designie, doskonałej ergonomii i pewnej wytrzymałości zapewni Ci niezapomniane wrażenia.

Słuchawki sportowe na przewodnictwo kostne: najlepsza promocja w Czarny piątek 2022!

Najlepszy czas na cieszenie się wysokiej jakości kaskiem to czas Czarny piątek 2022. przez cały okres promocjaProdukty AfterShokz są dostępne dla wszystkich rodzajów budżetów. W rzeczywistości marka ma ogromne zastosowanie zniżki 50% lub więcej. więc możesz skorzystać Ulepsz funkcjonalność Wlać Twój zakup Słuchawki sportowe AfterShokz Aeropex z wtyczką Nie drogie.

Inne sportowe słuchawki i zestawy słuchawkowe Bluetooth na przewodnictwo kostne w promocjach w Czarny piątek.

funkcja zPokazać Kup ten Czarny piątek, czy to jest to błyskawiczna wyprzedaż. Więc nie musisz zapamiętywać czegoś konkretnego kod promocyjny. Możesz dokonać zakupów bezpośrednio za pośrednictwem kupon.

Ponadto wszystkie promocje będą kontynuowane Tydzień Czarnego Piątku 2022 A nawet w poniedziałek w Internecie. Jednak lepiej go kupić Kask do aerobiku z Black Friday. Przedmioty są na wyprzedaży, popyt jest tak duży jak na ograniczoną podaż, prawdopodobnie przegapisz Dobry plan.

Zobacz też: Promocja Słuchawki Bose 700 Czarny piątek: casque bluetooth bez wkładu

Przedstawiamy słuchawki Aeropex AfterShokz Sport na przewodnictwo kostne

Krótko mówiąc, słuchawki do aerobiku z przewodnictwem kostnym.

Środowisko pracy

Słuchawki do aerobiku na przewodnictwo kostne są przeznaczone do użytku w każdych warunkach. Niezależnie od tego, czy lubisz dobrą muzykę, czy sport, słuchawki Aerobics dopasowują się do każdego typu osoby.

dzięki swojemu kształtowi, prawidłowo zamocowane do uszu Nie porusza się, bez względu na to, jakie ruchy wykonasz. Nie trzeba go zdejmować, aby robić duże kroki lub pedałować, nie ma ryzyka, że ​​spadnie.

AfterShokz Aeropex: sportowe słuchawki na przewodnictwo kostne

niezależność

Słuchawki do aerobiku na przewodnictwo kostne Wyposażony w akumulator litowo-polimerowy. Te słuchawki douszne są mniej energochłonne i wytrzymują ok 8 godzin. Więc masz niezbędne opłaty, aby mieć zabawny dzień.

Łatwe do noszenia

Słuchawki sportowe Bone Conduction Aerobics to nowa rewolucja w słuchawkach akustycznych. Wykonana jest z lekkiego materiału. Nie waży, jest bardzo mały i dużo mniej nieporęczny. Łatwo zapomnieć, że masz go na głowie, gdy go nie używasz, ponieważ światło. Jego waga netto wynosi 26 gramów.

jakość odsłuchu

Jednym z najmocniejszych punktów kasku Aeropex jest wrażenia słuchowe Jest wyjątkowy w ofercie. Posiada system, który eliminuje wycieki dźwięku, szum tła i wszelkie wibracje. Kask Aeropex posiada najnowszej generacji systemy dźwiękowe, Boisko premium 2+.

Wodoodporny

AfterShokz Aeropex: wodoodporne słuchawki sportowe na przewodnictwo kostne

Zobacz też: Promocja Sony WH1000XM4

Ten zestaw słuchawkowy na przewodnictwo kostne zdecydowanie nie jest jednak przeznaczony do uprawiania sportów wodnych Ma pewną odporność na wodę. Urządzenie posiada stopień ochrony IP67, dzięki czemu jest odporne na wodę i pot. Kask może wytrzymać ponad 30 minut pod wodą bez uszkodzeń.

Inne funkcje zestawu słuchawkowego

Aeropex to kask z otwartym uchem Połączenie bezprzewodowe. Zintegrowany Bluetooth 5.0. To urządzenie jest bardzo wydajne i może nadawać na odległość do 10 metrów. Słuchawki są kompatybilne z każdym typem urządzenia, smartfonem, tabletem, komputerem, systemem iOS itp.

AfterShokz Aeropex: sportowe słuchawki na przewodnictwo kostne

Można go używać do słuchania muzyki i audiobooków lub oglądania samouczków wideo i filmów. Aftershox Bone Conduction Sports Aerobik Headset to urządzenie z Otwarte uszy. Dostępny w kosmicznej czerni. urządzenie też Wyposażony w mikrofon do prowadzenia rozmów.

Zobacz też: Promocja Sony WH1000XM4 na czarny piątek

Skorzystaj z najlepszych promocji na słuchawki otwarte w ten Czarny piątek!

Inne sportowe słuchawki i zestawy słuchawkowe Bluetooth na przewodnictwo kostne w promocjach w Czarny piątek.

podczas Czarny PiątekSkorzystaj z różnych rabatów na słuchawki Aftershox. lepiej PokazaćZ Plany prezentoweA przede wszystkim produkty wysokiej jakości Tani Czy wiele korzyści oferowanych przez to wydarzenie promocyjne.

To rzeczywiście najlepszy czas na zadbanie o siebie Słuchawki aerobowe AfterShokz na przewodnictwo kostne Lub podaruj go w prezencie. Nie czekaj z decyzją do ostatniej chwili, bo ryzykujesz, że przegapisz tanie bilety.

Wszystko, co musisz wiedzieć o przewodnictwie kostnym po słuchawkach sportowych Shokz Aeropex

Jak działa przewodnictwo kostne?

Co to jest plik Przewodnictwo kostne dokładnie ? Ogólnie rzecz biorąc, aby usłyszeć dźwięki, fala dźwiękowa przechodzi przez zewnętrzną stronę kanału słuchowego i wprawia w drgania błonę bębenkową. Wibracje są przenoszone do kości, które przekazują sygnały do ​​ucha wewnętrznego, gdzie fala dźwiękowa jest przekształcana w sygnał nerwowy wysyłany do mózgu.

Jakie są zalety używania słuchawek na przewodnictwo kostne?

hełmy Przewodnictwo kostne Może również pomóc w utrzymaniu zdrowia słuchu, ponieważ dźwięk nie przechodzi bezpośrednio przez ucho. Głośniki umieszczone na kościach policzkowych przekazują wibracje słuchanej muzyki do szczęk i skroni.

Jaki jest najlepszy AfterShokz?

larobex on jest Zdecydowanie kask najbardziej wydajny dla sportowców. technologia przewodnictwa kostnego Wstrząsy wtórne Pozwala słuchać muzyki jednocześnie pochłaniając dźwięki otoczenia (bezpieczeństwo przede wszystkim).

Jak podłączyć Aeropex?

Aby sparować, przytrzymaj przycisk głośności, aż Audrey powie „parowanie”, a wskaźnik zmieni kolor na niebieski i czerwony. Przejdź do menu Bluetooth urządzenia i wybierz słuchawki. Audrey ogłosi „połączono”, a wskaźnik zacznie migać na niebiesko na początku każdego impulsu.

AfterShokz Aeropex Czarny piątek 2022

Dobre i doskonałe plany Nuda podczas Czarnego Piątku. W tym okresie kupuj słuchawki na przewodnictwo kostne po niskich cenach. Jednak wyprzedaż nie kończy się w piątek, ale trwa przez cały weekend, aż do Cybernetycznego poniedziałku.

To jest główny powód, o którym mówimy Tydzień czarnego piątku. Jest to jednak plik błyskawiczna wyprzedażDlatego ważne jest, aby nie czekać, jeśli chcesz otrzymać swój produkt. Pamiętaj też, że można użyć tzw kupon w przypadku braku Kody promocyjne.

READ  Apple Music właśnie zrewolucjonizowało świat strumieniowego przesyłania muzyki