Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktualizacja konsoli Xbox One: przełącznik dwukrotnego kliknięcia jest włączony! | Xbox One

Wciąż Ci o wszystkim opowiadamy nowoCzłonkowie programu Niejawny tester Xbox W szeregach Alpha i Alpha Skip-Ahead mogli skorzystać z podglądu ulepszeń oprogramowania w ofercie konsol Xbox wyposażonych w Bluetooth. Możliwość uzyskania dostępu do nowej funkcji poprawiającej łączność w sercu ekosystemu Xbox.

Jedna konsola, wiele możliwości gry!

Podkreślił pojawienie się Xbox Series X | S wyraźnie pokazuje chęć Microsoftu do otwarcia swojego ekosystemu, aby Xbox mógł działać nie tylko na konsolach najnowszej generacji, ale na dowolnym urządzeniu, które może odbierać Xbox Game Pass. Od komputerów PC przez konsole Xbox One po urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS — granie nigdy nie było łatwiejsze. Poprawi się.

Dzięki najnowszej aktualizacji oprogramowania układowego dla konsol Xbox firma Microsoft oferuje teraz możliwość przełączania ekranów gier jednym (dwukrotnym) naciśnięciem przycisku. Dopóki twoje urządzenie jest połączone z Bluetooth, będzie teraz możliwe natychmiastowe przełączanie ekranów do woli.

Dzięki tej nowości konsole Xbox One są w stanie utrzymać standardowe połączenie Bluetooth, a także połączenie Xbox Wireless, które umożliwia przełączanie się między nimi bez przerwy. W ten sposób umożliwia to skorzystanie z ergonomii i komfortu, unikając regularnego ponownego uruchamiania pojedynczego żądania połączenia.

Ta funkcja nie jest jeszcze powszechnie dostępna, ale będzie dostępna dla każdego posiadacza konsoli Xbox One z łącznością Bluetooth, a także konsol Xbox Elite Series 2 i Adaptacyjny kontroler Xbox. Prezentacja zdjęć z Jamesem Shieldem, starszym planistą produktów Xbox:

READ  Data premiery Dragonflight i wyciek przedpremierowych zamówień Diablo 4 - World of Warcraft