Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Aktorka krzyczy w „Seven to Eight”.

44-letnia Audrey Floro jest teraz ukochaną małego ekranu. Po pojawieniu się w „Kaamelott”, a następnie w „Engrenages”, aktorka zainstalowała na TF1 przebojowe seriale „Le Bazar de la charité”, a następnie „HPI, wysoki potencjał intelektualny” i „Kłamstwa”, nadawane od 2 września zeszłego roku. . W tę niedzielę aktorka pojawiła się również w popularnym filmie „Nietykalni” i została dostarczona na zdjęciu z tygodnia serialu „Od siedmiu do ośmiu”.
Aktorka wzbudziła rzadkie zaufanie, zwłaszcza w odniesieniu do jej byłego statusu chłopczycy, który dali jej krewni: „Myślę, że mam Nieco powyżej średniej testosteronu. Więc często znajduję się w drużynie chłopców w jakiejś organizacji życiowejPowiedziała przed dodaniem:Mam szczęście, że mam towarzysza, który pracuje w domu, opiekuje się dziećmi, a ja jestem w drodze. To istniejący wzór, ale bardziej tradycyjnie odwrócony”.
„Nie zrobilibyśmy tego z tatusiem”.
Co generuje wiele krytyki. Aktorka jest już matką sześciolatka, którego z powodu strzelaniny nie widuje na co dzień. „Gdy tylko pojawi się najmniejszy problem, skupiamy się na matce. I to prawda jestem trochę zmęczona, bo znowuNigdy byśmy tego nie zrobili tatusiowi ! Ubezpieczona Audrey Florott. Jasne, nie jestem w pobliżu przez cały czas, ale kiedy tam jestem, nadrabiam to. Co robi wielu podróżnych, a potem wraca, z ramionami obładowanymi prezentami i nikt niczego nie kwestionuje.Dodała, że ​​jej syn był „bardzo szczęśliwy”.

Aktorka powiedziała, że ​​jest „trochę zmęczona tą presją, jaką wywieramy na mamy”: A kobiety często tak robią kobietom! Więc w pewnym momencie Chcieliśmy równości, chcieliśmy pracować jak mężczyźni, mieć dokładnie takie same możliwości. Oto jestem, mam szczęście, że mam w domu ojca. pracuję za granicą”.

Eleonora de la Fontaine