Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Amerykański aktor Michael K. Williams, najbardziej znany z roli Omara w serialu „The Wire”, zmarł w wieku 54 lat

Nowojorska policja powiedziała, że ​​jego ciało znaleziono w jego domu.

Artykuł autorstwa

opublikowany

czas czytania : 1 minuta.

Fani serialu zapamiętają go jako gangstera Omara Little’a drut, ale nie była to jego jedyna wybitna rola. Śmierć amerykańskiego aktora Michaela K. Hollywood Reporterponiedziałek, 6 września, potwierdzenie informacji z Poczta w Nowym Jorku.

Rodzina aktora nie omawia przyczyn jego śmierci. według Poczta w Nowym JorkuWedług źródeł policyjnych został znaleziony martwy w swoim domu po przedawkowaniu. Gazeta donosi, że Michael K. Williams wypowiadał się publicznie o swojej walce z uzależnieniem.

w drut (Wyemitowano go również we Francji pod tytułem Słuchać), nadał swojej twarzy długą bliznę po postaci Omara Al-Saghira, handlarza rabunkami, w latach 2002-2008, w roli, która pozostała najbardziej uderzającą w całej serii.

Również w HBO, Michael K. Williams jest również w serialu zakazane imperium i w kocham krajTen ostatni występ przyniósł mu nominację w kategorii najlepszego aktora drugoplanowego w serialu dramatycznym podczas długo oczekiwanych nagród Emmy. Otrzymał już cztery nominacje, głównie za rolę w noc I Kiedy nas widzą (patrz Dans leur).

Zrealizował także wiele występów filmowych, zwłaszcza w 12 lat niewolnikiem.

READ  Narzucone cukierki Louise obrzydza internautów