Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

AGO zdobył tytuł Mistrza Polski w strzelaniu strumieniowym

AGO zdobył tytuł Mistrza Polski w strzelaniu strumieniowym

Nowy przypadek oszustwa, w którym struktura AGO utraciła tytuł mistrza Polski ESL w następstwie dochodzenia w sprawie decyzji ESIC Esport Genderme. Polska organizacja deklaruje, że zrobi wszystko, co w jej mocy, aby odwołać się od tej decyzji i bronić swojego stanowiska.

Bardziej nieuważne struktury

Wiadomość spadła jak młot na Polskę, a ostatni zwycięzcy ESL Mistrosostva Bolsky: wiosna 2021 (tamtejsze mistrzostwa narodowe) zdobyli tytuł po dochodzeniu w sprawie Electronic Sports League. Początkowo pokonaliśmy Honorisa, nowego mistrza Polski 0-2 (16-19 Inferno / 06-16 Newk). Dość powiedzieć, że po stronie tych, którzy stracili koronę, nie musimy dzielić się tymi samymi wynikami, co ESL. W rzeczywistości, z wyjątkiem 25 000 geodezji, w których muszą teraz uczestniczyć z połową (około 3350), zespół kierowany przez Damiena „Furlana” Kishovsky’ego jest w rozgrywkach globalnych rozgrywek ESL National Championship: wiosna 2021 r. Nasi mistrzowie Francji Zespół L.D.L.C. Ale organizacja zaprzecza zarzutom dotyczącym strzelania strumieniowego.

Wszystko zaczęło się od bzdury, a po ostatecznym zwycięstwie zawodów pracownik AGO opublikował film, w którym świętuje się członków klanu. Ale na tym filmie można zobaczyć komputer działający w pomieszczeniu, w którym było trzech graczy, a na ekranie transmitowany jest oficjalny strumień walki. Ta historia przypomina historię, która dotknęła witalności na początku roku, z wyjątkiem przypadku francuskiego zespołu, który spojrzeliśmy na ekran i wreszcie zobaczyliśmy, że nikt tego nie widział. Nie przeszkodziło to jednak ukarać grupy grzywną w wysokości 10 000 dolarów. Według AGO nie wiemy, co działo się podczas meczu ani dlaczego system działał w obecności graczy, ale nawet pracownicy, a zwłaszcza jedna osoba, potrafili komunikować się bezpośrednio. Z personelem. Jeśli chodzi o stronę strukturalną, twierdzi się, że był to nieumyślny błąd i że ten ostatni został popełniony bez złego zamiaru. To właśnie ten wyrok pozwolił AGO zredukować liczbę licencji do minimum, ponieważ początkowo mieli zakaz startu w jakichkolwiek konkursach ESL na dwa lata.

READ  Polska przygotowuje się do „konfliktu na dużą skalę” i zwiększy swój budżet obronny do 5% PKB

Electronic Sports League, w połączeniu z ESIC (Electronic Game Genderme), stwierdziło, że „dziwne” jest zauważenie, że kary różnią się w zależności od meczu. ESIC nałożyło znaczną grzywnę przez BLAST Vitality, podczas gdy w grę wchodziły dwa mecze (złożoność i płynność zespołu), a tam, dla tłumu, była to natychmiastowa dyskwalifikacja. Z pewnością nastąpiła zmiana na taką skalę, aby odpowiedzieć na polskie ramy, okazując zdziwienie tą decyzją. Na swoją obronę klub uważa, że ​​nikt nie był w bezpośrednim kontakcie z zawodnikami ani z nimi. Twierdzą, że dostarczyli dowodów na to, że strumień ten działał w tle i nie miał żadnego wpływu na wyniki w trakcie meczu (przy założeniu, że wszystkie rozmowy zostały wysłane do śledczych). Teraz AGO zdecydowało się odwołać od ostatecznego werdyktu ESIC i nie chce dalej komentować tego niefortunnego incydentu.