Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

A darmowa gra ze sklepu Epic Games Store dostępna 17 grudnia to…

Uwielbiamy darmowe gry w Epic i to już tradycja: od połowy grudnia Epic Games Store oferuje codziennie jedną grę do pobrania dla każdego. Dziś zaczyna się od skromnej małej gry RPG w świecie, którego nie ma Jednak nie bardzo sezonowe, ponieważ oferuje nurkowanie w przygodę w środku Halloween.

  • Z Quest 2 można bezpłatnie pobrać z Epic Games Store

Zadanie Z 2

IJest to bezpośrednia kontynuacja pierwszej gry Costume Quest, więc jeśli nie zrobiłeś pierwszej mini-RPG Double Fine, możesz zostać w tyle pod względem postaci i fabuły.. Ze swoją turową walką i mdłą rozgrywką, CQ2 tak naprawdę nie zdołało przyciągnąć uwagi krytyków ani publiczności, kiedy zostało wydane pod koniec 2014 roku.

Opis Sklep Epic Games

Rób psikusy i walcz z paskudnymi zębowymi żołnierzami w grze Z-Quest 2, kontynuacji przeboju Z-Quest firmy Double Fine, która zamieniła fanów w każdym wieku w oszalałych na punkcie słodyczy krzyżowców. Inspirująca przygoda RPG zawiera wiele nowych funkcji i ulepszeń rozgrywki, Podwajaj zabawę psotom. Eksploruj upiorne krajobrazy w czasie, zakładaj nowe, fajne kostiumy, które zmienią cię w potężnych wojowników Halo, i zbieraj karty nawet dla najbardziej przerażających czarodziejów, których użyjesz w walce z hordami opętanych czystością złoczyńców. Tylko bohaterskie rodzeństwo Wren i Reynolds może uratować Halloween na zawsze!”

Epic Games Store: 1 dzień = 1 darmowa gra

Jeśli chodzi o listę gier świątecznych 2021. Codziennie o 17:00 możesz udać się do działu darmowych gier w Epic Games Store, aby pobrać grę, która na zawsze pozostanie w Twojej bibliotece.. Za każdym razem będziesz mieć okno w nowym oknie do pobrania, a po prawej wskazówkę, która pozwoli ci odgadnąć grę następnego dnia. Często gracze łączą swoje wysiłki, aby szybko znaleźć odpowiedź i ostrzec innych przed tym, co ich czeka za 24 godziny.