Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nasze porównanie/testy stymulatorów łechtaczki grudzień 2022

Branża sextech jest bardziej dynamiczna niż kiedykolwiek i opracowuje bardziej innowacyjne zabawki erotyczne. Jeśli wibratory i króliczki są nadal popularne, stymulatory łechtaczki są teraz w cieniu. Te tak zwane „bezkontaktowe” zabawki subtelnie rozwijają techniki, dzięki którym Twoja łechtaczka drży z przyjemności.

Zabawki erotyczne od dawna są częścią tajemniczego rynku seksu, którego mottem jest pornografia. Od teraz mówimy o sekstechu, gospodarce, która generuje co najmniej 30 miliardów dolarów rocznie. Magiczna formuła opiera się głównie na innowacyjnych sylwetkach i technologiach. Najnowsze z tych zakłóceń, szczególnie w tym sektorze, to stymulatory łechtaczki.

Te zabawki, niekoniecznie zapobiegając penetracji, zmieniają swój cel i skupiają się bardziej na łechtaczce. Womanizer był pierwszym, który wprowadził innowację w tej dziedzinie dzięki technologii Pleasure Air w 2014 roku. Obecnie modele się mnożą. Ssanie, fale dźwiękowe i fale ciśnienia: każda zabawka ma swój własny styl zabawy. W przeciwieństwie do wibracji, bezdotykowa ma tę zaletę, że nie powoduje odrętwienia łechtaczki. Następnie orgazmy następują po sobie bez niezręczności.

Aby wyróżnić się spośród mnóstwa konkurentów, producenci wprowadzają innowacje, oferując coraz bardziej zaawansowane produkty. Niektóre są podłączone, mogą być sterowane zdalnie i mają kilka trybów pulsacyjnych, podczas gdy inne podwójnie stymulują i mają funkcję wibratora.

Nasze procedury testowe

Jeśli mamy wiele czynności seksualnych, jak zwykle Cyfrowy Opracuj rygorystyczny protokół testowania stymulatorów łechtaczki. W naszym laboratorium zabawki erotyczne są badane pod każdym kątem. Mierzymy je i ważymy, rejestrujemy poziom głosu i czas samodzielności.

Oceniana jest również uniwersalność urządzeń. Zabawka erotyczna, która oferuje kilka intensywności i wzorów wibracji, może spodobać się wielu osobom. A ponieważ higiena musi być nienaganna, w naszej ocenie brana jest pod uwagę również konserwacja produktu.

Na koniec ekspert wkracza do części eksperymentalnej. Łatwy dostęp do elementów sterujących, przyczepność i doznania: wszystkie zabawki erotyczne są testowane i porównywane.

READ  Nadzwyczajne całkowite zaćmienie Księżyca 16 maja: Jak i kiedy jest obserwowane?