Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Coraz bardziej prawdopodobna konferencja Xbox na początku 2023 r. |  Xbox One

Coraz bardziej prawdopodobna konferencja Xbox na początku 2023 r. | Xbox One

Wielu z Was ubolewało nad całkowitym brakiem gier od Xbox Studios podczas grudniowej gali Game Awards 2022. W obliczu rozczarowania graczy, Aaron Greenberg obiecał Nie trzeba było długo czekać na informacje o projektach w toku w środku Studia gier Xbox I już wygląda na to, że coś się szykuje.

Konferencja Xbox na początku 2023 roku?

Jeśli konferencje Xbox zwykle odbywają się latem z targami z epoki, takimi jak E3 lub Gamescom, Microsoft przyzwyczaił nas również do innych wystąpień, takich jak wewnątrz Xboxa lub nawet XO coroczny.

W 2022 roku firma była bardzo ostrożna i wielu z nas myślało, że X022 nastąpi pod koniec roku. Ostatecznie tak się nie stało, ale możemy mieć rację, organizując wydarzenie na początku 2023 roku. Kilka plotek w lobby sugeruje, że Microsoft może zabrać głos w pierwszym kwartale 2023 roku.

dziennikarz
Jezus Korden
Wspomniano już o tym niedawno i
ćwierkać
Dziś rano plotki zaczęły się potwierdzać:

Moje niejasne plotki, że na początku 2023 roku odbędzie się wydarzenie Xbox, zaczynają się potwierdzać. Co chcielibyście zobaczyć na tego typu imprezie?

Zakładając, że jest poprawna, może nie być. Ale jest dużo dymu.

Turn 10 i Playground Games w swoich ostatnich przemówieniach wskazały początek 2023 roku. Tak było we wrześniu ubiegłego roku, kiedy mieliśmy prawo do pewnych informacji nt Forza Motorsportostatnio w listopadzie, kiedy Playground Games omawiało przyszłą zawartość Forza Horizon 5. „Ciężko pracujemy nad drugim rozszerzeniem Forza Horizon 5. Możesz spodziewać się go na początku 2023 roku. Więcej informacji udostępnimy po rozpoczęciu nowego roku”. Wybierz studio.

Xbox musi przemówić przed E3!

Jak wiemy, rok 2023 zapowiada się wyjątkowo dla gier wideo. Dotyczy to w szczególności Xboxa, który ma wiele gier w fazie rozwoju i nie wydał niczego w 2022 roku. pole gwiazd i in Redfall Co było oczekiwane odpowiednio w listopadzie i sierpniu, zanim zostało przełożone na pierwszą połowę 2023 r.

READ  Gracze Pokémon Go są rozczarowani tym błyszczącym, bezbarwnym wykończeniem

Podczas Xbox & Bethesda Expo, które odbyło się w sierpniu ubiegłego roku, Microsoft obiecał wydać wszystkie istniejące gry w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Wśród nich znalazła się w szczególności Forza Motrsport 8 oraz inne tytuły, na które czekali fani. W rezultacie wydaje się konieczne, aby Microsoft zabrał głos przed targami E3, aby z wielką pompą ujawnić daty premier swoich gier i rozpocząć rok 2023 pod lepszymi auspicjami. The Gry Xbox Game Pass na 2023 rok Wiele zostało już potwierdzonych.