Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

4 miesiące więzienia dla gracza będącego fanem The Legend of Zelda!  Nie każdy może chodzić z Master Swordem tak jak Link…

4 miesiące więzienia dla gracza będącego fanem The Legend of Zelda! Nie każdy może chodzić z Master Swordem tak jak Link…

Wiadomości z gry 4 miesiące więzienia dla gracza będącego fanem The Legend of Zelda! Nie każdy może chodzić z Master Swordem tak jak Link…

dzielenie się :


Jeśli zawsze marzyłeś o chodzeniu z Link’s Master Sword jak w The Legend of Zelda, lepiej nie! Fan licencji spartaczył próbę i właśnie otrzymał 4-miesięczny wyrok więzienia.

Zobacz Nintendo Switch OLED na Amazon

Zelda dostaje 4 miesiące więzienia

Niezależnie od tego, czy chodzi o plastikowe zabawki, czy o nieco bardziej realistyczne repliki, nierzadko zdarza się, że fani gier, filmów lub seriali posiadają najbardziej kultową broń swojej ulubionej postaci. Na przykład na konwentach wielu fanów nosi przy sobie fałszywą broń w postaci mieczy, toporów lub innych fantastycznych przedmiotów, choć wiele organizacji coraz bardziej zaostrza swoje zasady w tej kwestii. Chociaż niektórzy ludzie z pewnością chcieliby chodzić po ulicy z tego typu replikami, nie byłoby to rozsądne.

W rzeczywistości, Policja aresztowała mężczyznę o imieniu Anthony Bray w mieście Nuneaton w Anglii, ponieważ szedł ulicą, trzymając w dłoni replikę mistrzowskiego miecza Linka.. Władze zauważyły ​​go 8 czerwca dzięki kamerom miejskiego monitoringu i natychmiast został aresztowany za posiadanie noża, zanim otrzymał karę grzywny. 4 miesiące więzienia. Zapewniamy, że przedmiotowa replika nie była prawdziwym mieczem, lecz miniaturową wersją miecza mistrzowskiego, mierzącą około 22 cm, łącznie z rękojeścią.


Decyzja podjęta przez policję

Oglądając zdjęcia „narzędzia zbrodni” niektórzy mogą sprzeciwić się temu, że miecz mistrzowski jest znacznie mniej niebezpieczny w tej miniaturowej wersji prawdziwego miecza. Jednak z Ostrze stalowe o długości ponad 15 cm Dzięki zaostrzonej końcówce replika ta z łatwością może posłużyć jako nóż i odstraszyć przechodniów. W każdym razie tak właśnie postępuje angielska policja i sądy w hrabstwie Warwickshire, gdzie znajduje się Nuneaton.

4 miesiące więzienia dla gracza będącego fanem The Legend of Zelda!  Nie każdy może chodzić z Master Swordem tak jak Link...

Na swoją obronę Anthony Bray wskazał, że mistrzowski miecz również znajdował się w pochwie, a ten ostatni nigdy nie miał zamiaru używać go jako broni. Według niego chodził z repliką, żeby mieć zajęte ręce, być może poprzez wielokrotne wyjmowanie ostrza z pochwy. Mimo wszystko mężczyzna nie uniknął kary, został skazany na 4 miesiące więzienia i grzywnę w wysokości 154 funtów, czyli około 180 euro. Sierżant Spielman, który zajmował się tą sprawą, tak skomentował:

Mamy zerową tolerancję dla noszenia noży w miejscach publicznych, a Bray nie jest wyjątkiem. Można znaleźć coś, co zajmie dłonie, a nie ostrze o średnicy 15 cm. Nie ma nic złego w chodzeniu ulicą z nożem na widoku. Przy odrobinie ostrożności Bray mógłby uniknąć kontaktu z nami.

Musisz zrozumieć, zanim zaczniesz udawać Linka w prawdziwym życiu, lepiej upewnij się, że nie nosisz ze sobą śmiercionośnej broni. Nawet jeśli oznacza to trzymanie się arsenału bohatera w zielonej kurtce, zalecamy użycie magicznej różdżki, bardzo małej procy lub co najwyżej fałszywej ręki. Proszę, nie wyjmuj bomby z torby lub kapelusza.

READ  Microsoft Flight Simulator na Xbox Series X: 4K 30 fps, ale do 60 fps w VRR | Xbox One

O The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Sztuczka z wiadomościami

Kapliczki Zelda Tears of the Kingdom: wszystkie ich lokalizacje na mapie i rozwiązywanie zagadek

Sztuczka z wiadomościami

Dragon Tears Zelda Tears of the Kingdom: Gdzie znaleźć 12 obrazów geograficznych?

Sztuczka z wiadomościami

Ruby Zelda Kingdom Tears: Jak łatwo zarobić pieniądze?

Sztuczka z wiadomościami

Rough Diamond Zelda Kingdom Tears: Jak zdobyć ten rzadki zasób?

Ta strona zawiera linki partnerskie do konkretnych produktów wybranych dla Ciebie przez firmę JV. Każdy zakup dokonany poprzez kliknięcie jednego z tych linków nie będzie Cię kosztować więcej, ale sprzedawca internetowy zapłaci nam prowizję. Ceny wskazane w artykule są cenami oferowanymi przez witryny handlowe w momencie publikacji artykułu i ceny te mogą się różnić według uznania witryny handlowej bez konieczności informowania o tym spółki joint venture.
Czytaj więcej.