Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dobra wiadomość dla posiadaczy starszych modeli Galaxy Watch!

Dobra wiadomość dla posiadaczy starszych modeli Galaxy Watch!

Właściciele starszych zegarków Galaxy z radością dowiedzą się, że wiele z tych modeli wkrótce będzie korzystać z nowych, innowacyjnych funkcji.

W odpowiedzi na najnowsze połączone zegarki Apple, Samsung przygotowuje się do wprowadzenia na rynek nowej generacji Galaxy Watch. Ten nowy model jest wyposażony Jeden zegarek z interfejsem użytkownika 6Obiecuje zmianę doświadczenia użytkownika. Ale dobra wiadomość dla tych, którzy mają poprzednie wersje: dzięki tej aktualizacji będą mogli również skorzystać z nowych funkcji.

Opublikowano wersję beta One UI 6 Watch

the One UI 6 Obejrzyj wersję demonstracyjną, najnowszy system operacyjny Wear OS, będzie dostępny z Galaxy Watch 7 od 10 lipca. Jednak użytkownicy starszych modeli nie pozostaną w tyle i również będą mogli doświadczyć nowych funkcji.

Faktycznie, w czerwcu ubiegłego roku Samsung zaczął to robić Opublikowano wersję beta One UI 6 Watch Na Galaxy Watch 6. Od teraz ta wersja beta będzie dostępna także na Galaxy Watch 5 i Watch 4 od 2021.

co nowego ?

Jak wspomniałem wcześniej, dalej Noś wersję systemu operacyjnego Zrewolucjonizuje interakcję z podłączonymi zegarkami. Będzie zawierać szereg funkcji Galaxy AI, które zostały pierwotnie wprowadzone w smartfonach Galaxy S24. Wśród wielu nowych funkcji prozdrowotnych znajduje się funkcja Energy Score w aplikacji Samsung Health, która pomoże użytkownikom śledzić ich codzienną aktywność fizyczną.

W programie są także inne ulepszenia. Galaxy Watches zyskają nowy panel, który zapewnia bardziej intuicyjną obsługę, a także nową domyślną czcionkę poprawiającą czytelność.

Inne ciekawe funkcje obejmują gest podwójnego kciuka i palca wskazującego, który ułatwia sterowanie zegarkiem. Ci, którzy testowali tę wersję, zauważyli również, że funkcjonalność Zawsze na wyświetlaczu Teraz jest to namacalne. Należy pamiętać, że Jeden interfejs użytkownika Oglądaj 6 Beta Zarezerwowane dla modeli Bluetooth Galaxy Watch 4 i 5, tak nie jest Dostępne tylko w USA i Korei Południowej. Francuzi muszą na razie uzbroić się w cierpliwość.

READ  GTA 6 jest w niebezpieczeństwie? Słynny informator ujawnia złe wieści dla graczy!