Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zwiastun Kingdom Hearts 4 z okazji 20. rocznicy – Aktualności

Brak daty premiery, brak platform — nie marzyjmy — ale przynajmniej pewność, że Sora ponownie znajdzie się w centrum fabuły, która następuje po „trylogii”, która zakończyła się na początku 2019 roku. ujawnienie Plunge Us to Contemporary Japan przedstawione przez tajemniczą bohaterkę jako „Quadratum”. Najwyraźniej minęło siedem dni, odkąd nasz bohater przybył do tego „innego świata”, wystarczająco długi czas snu, by zobaczyć ogromne zagrożenie eksplodujące w sercu gigantycznego miasta. Uzbrojony w Keyblade, Sora pójdzie i przeklnie Goliata pod spojrzeniem zamaskowanych mężczyzn, podczas gdy Donald i Goofy wydają się błąkać w nadziei, że go wyśledzą.

Trudne do narysowania lekcji na planie Bawić się W tym momencie, poza tym, że tradycyjna formuła Action-RPG jest całkiem przyzwoita, z lotami i QTE przenikającymi bitwy, nie zapominając oczywiście o rzędzie kontrolek umieszczonych w lewej dolnej części ekranu, w przeciwieństwie do zwykłych wskaźników. To powoduje, że tajemnicza „Budowa” pojawia się na czwartej pozycji, podczas gdy Sora wydaje się teraz używać Keyblade jako linki z liną, aby dostać się w odległe miejsca. Na koniec zwróć uwagę, że najnowsza wersja gry będzie działać na Unreal Engine 5.

Na froncie gier mobilnych, kolejnej ważnej wiosny w serii, wydawca również podzielił dwójkę Przyczepyjako pierwszy ogłosił nadejście dużej aktualizacji Kingdom Hearts Dark Road, która wejdzie do tej wersji Niedostępny dostępny Od sierpnia 2022 jest drugim, który prezentuje nowy projekt, który ma przejąć kontrolę nad Androidem i iOS. Kingdom Hearts: Missing Link doczeka się zamkniętej bety jeszcze w tym roku w panelu regionów, w którym będą rozgrywane bitwy w ringu dla maksymalnie 6 graczy jednocześnie na tle równoległej fabuły. Krótko mówiąc, piękna historia między Square Enix i Disneyem trwa dalej, z nadzieją, że gry będą miały mniej opóźnień niż odcinek 3.

READ  Test Samsung Galaxy A33 5G: niedrogi i wszechstronny smartfon