Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zrównoważ swój post: Cyril Hanoun ogłasza koniec programu i ujawnia nowe projekty telewizyjne

podstawowy
Cyril Hanouna opowiedział o swoich planach dotyczących programów powrotu do szkoły. 40-latek zauważa, że ​​Balance Ton Post się skończył. Dodatkowo gospodarz przywołuje powrót kultowego programu, który pierwotnie był emitowany na TF1.

Na początku roku szkolnego na francuskiej scenie audiowizualnej pojawi się coś nowego. W wywiadzie udzielonym paryskiPrezenter C8, Cyril Hanouneh, przedstawił aktualizację swoich planów we wrześniu tego roku. Gospodarz zapowiada m.in., że kontrakt jego firmy produkującej H2O został przedłużony na co najmniej trzy lata, za 35 mln euro rocznie. Wystarczy zacząć przełączać się na kanał grupy kanałów.

Przeczytaj także:
Prawda czy fałsz. Incydenty na Stade de France: Czy Cyril Hanoune narzucił bariery w finale Ligi Mistrzów?

Rzeczywiście, prezenter ogłosił koniec swojego programu Zrównoważ swój post. Oferta twarz tatusia Zwróci co 15 dni. Cyril Hanoune zapowiedział już, że po wydarzeniach, które miały miejsce podczas finału Ligi Mistrzów w Saint-Denis w ostatni weekend, przyjmie „premiera” Elizabeth Born, a nawet „szef bezpieczeństwa na Stade de France”.

plecy Ważna jest tylko prawda

Gospodarz chce też stworzyć na Canal+ grę przygodową, idealnie zaprezentowaną przez Hervé Mathux. Według osoby, o której mowa, „konkurs z 200 osobami na planie” będzie: „Ci, którzy przegrają, zostają na poboczu. Potem wsiadamy na łódź, a na koniec w samolot. A kto przegra skok ze spadochronem Ostatni wygrywa dużą sumę ”, jak wyczarowuje prezenter.

Cyril Hanouna w końcu ogłasza powrót serialu Ważna jest tylko prawda. Program pierwotnie wyemitowany w TF1, a teraz będzie na C8. Na początku byłaby to kwestia zasugerowania najlepszego programu z dwoma ówczesnymi prezenterami, Pascalem Patai i Laurentem Fontaine, być może przed zaproponowaniem nowych programów.