Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Zniknięcie Marouane’a Briniego: „Spoczywaj w pokoju”. Aktorzy „Plus belle la vie” wzruszyli się po odkryciu jego ciała

Zniknięcie Marouane’a Briniego: „Spoczywaj w pokoju”. Aktorzy „Plus belle la vie” wzruszyli się po odkryciu jego ciała

Po możliwym odkryciu ciała Marouane Brini w mediach społecznościowych zareagowało wielu aktorów serialu „Plus belle la vie”. Pasja jest silna.

Nadszedł czas na pasję. Po tym, jak kilka kilometrów od miejsca, w którym znaleziono samochód Marouane Brini, znaleziono ciało wiszące, ekipa serialu „Plus belle la vie” wyraziła swój smutek w mediach społecznościowych, wskazując… BFMTV. Obecnie trwa identyfikacja szczątków.

„spoczywaj w pokoju”

Sprawa zaginięcia aktora Marwana Briniego, znanego w serialu jako Abdel Fadala, nabrała tempa pod koniec czwartku, 12 października. Aktor zniknął z ekranów radarów i nie dawał żadnych oznak życia od 3 sierpnia, po tym jak jego samochód z napędem na cztery koła uległ wypadkowi drogowemu.

Nawet jeśli policja nadal identyfikuje ciało, kilku kluczowych graczy wypowiedziało się w mediach społecznościowych. Laurent Kéruzoré (Thomas Marci), Léa François (Barbara Évenot), Stéphane Henon (Jean-Paul Boher), Laetitia Milot (Mélanie Rinato) i Malika Alaoui (Mila Vale) wyrazili swój smutek na Instagramie, udostępniając czarne tło.

„Spoczywaj w pokoju” – możemy przeczytać w relacji Aviego Marciano, który wcielił się w rolę Sashy Malkaviana. W rozmowie uczestniczył także reżyser serialu działającego w latach 2007–2016, Benedict Delmas. „Życzę wam, życzę wam siły i odwagi, a po drugie, siły, aby przebaczyć i przetrwać te wszystkie okrucieństwa” – powiedziała.

Dokument jest na jego nazwisko

Wydaje się, że po odkryciu ciała narodził się smutny wniosek. Niedaleko szczątków odnaleziono dokumenty należące do aktora paryski. według postępW opuszczonej farmie pojawiły się ostatnie przedmioty.

Niedaleko domu w Corcelles-en-Beaujolais (Rhône), gdzie wczoraj odkryto ciało, Dokumenty tożsamości Aktor odnalazł się w piątek.

W notatce prasowej przekazanej przez naszych kolegów Prokurator wyjaśnił, że „wyniki doprowadziły do ​​odkrycia w pobliżu ciała saszetki zawierającej w szczególności dowód osobisty, kartę bankową i prawo jazdy Marouane’a Briniego, którego zaginięcie ogłoszono ostatnio Sierpień.” 3, 2023”.

READ  Quinté PMU - Predict PRIX DE L'OPERA 13 lip. 2022